+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Atlanta87.48 € s DPH

Veľkosť:
42
43
44
45
46
47
Farba:
šedá

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Mesh: Mashmateriál je veľmi mäkký a prispôsobivý, je konštruovaný tak, aby dokázal odvádzať teplo a vlhkosť, ľahko sa čistí a perie. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka Šírka H: Šírka obuvi H - pre silnejšie nohy TR: podrážky sú vyrobené z kaučuku. Výhodou tohto druhu podrážky sú dobré protišmykové vlastnosti a zvýšená odolnosť voči oderu. Výmenná vložka s pamäťovým efektom: vrstva s pamäťovým efektom vo výmennej vkladacej vložke zaisťuje, že sa tato uformuje po vyzutí obuvi do pôvodného tvaru a týmto si uchováva svoju nárazovú tlmiacu schopnosť

Pánska zdravotná obuv Varomed Atlanta – vlastnosti

Pánska zdravotná obuv Varomed Atlanta je kvalitná letná topánka pre mužov, ktoí potrebujú pohodlnú zdravotnú topánku na každodenné nosenie. Obuv je vyrobená z kombinácie prírodnej kože a Mesh materiálu. Obuv je na šnurovanie. Predná časť obuvi je z mäkkého priedušného materiálu, ktorý sa dobre prispôsobuje nohe. Oblý tvar poskytuje dostatok miesta pre prsty. Kožená časť je vybandážovaná penovým materiálom, čo znižuje tlak na nohu. Vzhľadom na to, že obuv je z väčšej časti bez švov a má podšívku Dialino, je vhodná pre diabetikov. Antibakteriálna podšívka Dialino, je veľmi jemná a príjemná pre pokožku a zároveň dobre absorbuje vlhkosť, rýchlo schne a je priedušná. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Topánka má mäkkú penovú anatomickú stielku potiahnutú Dialinom s pamäťovým efektom, ktorá sa dá v prípade potreby vymeniť za individuálnu vložku. Podrážka je TR. TR podrážky sú vyrobené z kaučuku, majú dobré protišmykové vlastnosti a zvýšenú odolnosť voči oderu.

 

Pre koho je vhodná pánska zdravotná obuv Varomed Atlanta?

Táto pohodlná topánka je určená hlavne pre mužov, pacientov s diabetom, ale aj pre zdravých mužov, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka mäkkým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom chodení. Je vhodná pre pánov s reumatizmom, s citlivými chodidlami, s poruchami krvného obehu atď.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri diabete
  • pri zápaloch a pluzgieroch
  • pri citlivých chodidlách
  • pri miernych opuchoch
  • pri poruchách krvného obehu
  • pri slabej polyneuropatii
  • prevencia zdravých mužov

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka H.

 

Materiál prírodná useň (koža) / Mesh materiál

Farba obuvi šedá

Šírka obuvi H

Veľkosť obuvi 42 - 47

Typ pánska zdravotná obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading