+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Diabetická obuv Varomed Wien125.30 € s DPH

Veľkosť:
42
43
44
45
46
47
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Pánska diabetická obuv Varomed Wien – vlastnosti

Pánska zdravotná obuv Varomed Wien je kvalitná obuv pre mužov, ktorí potrebujú pohodlnú obuv väčšej šírky na každodenné vonkajšie nosenie. Topánka je dostatočne široká, má extra šírku L. Obuv je vyrobená z prírodnej kože Nappa. Táto obuv bola špeciálne vyvinutá pre diabetikov s opuchnutými končatinami, ochrnutím a deformáciami nôh. Vrch obuvi je kompletne vybandažovaný k ochrane poškodených nôh. Mäkká Dialino podšívka je antibakteriálna a schopná absorbovať veľké množstvo vlhkosti, rýchle schne, je priedušná a šetrná k pokožke. Obuv je vybavená jemnou anatomickou penovou vložkou, ktorá sa dá z obuvi vybrať a použiť vlastnú podľa potreby. Vďaka šírke L vzniká dostatok priestoru v oblasti nartu a prstových kĺbov.

 

 

Pre koho je vhodná pánska zdravotná obuv Varomed Wien?

Táto kvalitná obuv je určená hlavne pre mužov, pacientov s cukrovkou, ale aj pre zdravých mužov, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka použitým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre mužov a starších pánov so syndrómom tzv. diabetickej nohy, s reumatizmom, s citlivými nohami, s poruchami krvného obehu, s opuchmi chodidieľ a pod. Obuv znižuje preťaženie nôh, kolien a chrbta.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri tzv. diabetickej nohe
  • pri deformáciách, zápaloch a pluzgieroch
  • pri citlivých nohách a opuchoch
  • pri širokých chodidlách
  • prevencia zdravých mužov

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Materiál prírodná koža Nappa

Farba obuvi čierna

Šírka obuvi L

Veľkosť obuvi 41-47

Typ diabetická obuv

Výrobca Florett


Loading