+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Tromsö82.70 € s DPH

Veľkosť:
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
50
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Stretch: Strečový materiál – je to neoprénový materiál s vláknami lycry, ktorý sa dokáže prispôsobiť dennému opuchaniu nôh a následnému ustúpeniu opuchu. Používa sa pri Hallux valgus a deformáciách prstov. Pacienti tak majú chránené nohy bez otlakov. Micro: Mikrovelur – materiál vyniká vysokou kvalitou a jeho povrch ide ľahko čistiť, je veľmi príjemný a tvarovo stály Trikot: hygienická flísová podšívka. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy. Naše zdravotné produkty sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2017/745

Dámska zdravotná obuv Varomed Tromsö – vlastnosti

Dámska zdravotná obuv Varomed Tromsö je kvalitná topánka pre ženy, ktoré hľadajú pohodlnú obuv pre každodenné vonkajšie nosenie. Topánka je dostatočne široká a má priestrannú špičku. Predná časť zvršku obuvi je vyrobená zo strečového materiálu, ktorý sa dokonale prispôsobí požadovanej šírke nohy. Zadná časť obuvi je vyrobená z materiálu microvelúr – čo je kvalitný syntetický materiál pripomínajúci brúsenú kožu. Obuv je určená pre vonkajšie nosenie, ale nie je vode odolná. Tieto poltopánky sa rýchlo a pohodlne zapínajú na suchý zips.

Obuv má anatomickú vyberateľnú vložku potiahnutú kožou, ktorú je možné vymeniť za individuálnu vložku podľa potreby. Podošva má protišmykovú úpravu a pevný opätok pre lepšiu stabilitu pri chôdzi.

Táto topánka má šírku L.

 

Pre koho je vhodná dámska zdravotná obuv Varomed Tromsö?

Táto kvalitná topánka je určená najmä ženám, ktoré trpia najrôznejšími problémami chodidiel. Vďaka mäkkým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre dámy a staršie ženy s opuchmi nôh, napríklad po operáciách alebo po odvodňovacej terapii pri lymfodémoch. Nosiť ju môžu aj ženy, ktoré trpia cukrovkou alebo reumatizmom. Topánka vám pomôže pri liečbe miernych deformácií prstov alebo kurích ok.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri hallux valgus, hallux rigidus, kladivkovitých a drápovitých prstoch, kurích okách
  • pri deformáciách alebo zápaloch
  • po odvodňovacej terapie pri lymfodémoch
  • opuchom po operácii nôh

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka L.

Materiál mikrovelúr / streč.

Farba obuvi čierna

Šírka obuvi L

Veľkosť obuvi 36 - 50

Typ zdravotná obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading