+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Genua winter II hnedá63.50 € s DPH

Veľkosť:
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Farba:
hnedá

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Micro: Mikrovelur – materiál vyniká vysokou kvalitou a jeho povrch ide ľahko čistiť, je veľmi príjemný a tvarovo stály Vlna: Čistá strihaná vlna – má vynikajúce vlastnosti, je pružná, hygroskopická (vlhkosti nasaje až 40% svojej váhy ale ani tak nie je na dotyk mokrá), je priedušná, príjemná na dotyk, hreje v chlade i za mokra, v teplom počasí naopak chladí. Udržuje príjemnú klímu v obuvi. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom. Naše zdravotné produkty sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2017/745

Zdravotná terapeutická obuv Varomed Genua winter II – vlastnosti

Varomed Genua winter je kvalitná zateplená, zdravotná, terapeutická obuv pre všetkých, ktorí potrebujú širšiu topánku na pohodlné nosenie v chladnejšom počasí. Obuv je vyrobená v šírke L, čo zaručuje dostatok priestoru pre boľavé chodidlá s bandážami, obväzmi a opuchmi. Vrchný materiál je mikrovelúr, ktorý je veľmi príjemný, tvarovo stály a ide ľahko čistiť. Topánka má podšívku z pravej vlny. Široké otváranie na dva suché zipsy v prednej časti umožňuje ľahké nazutie a vyzutie obuvi. Zadný opätok slúži pre správne usadenie päty. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. Obuv nie je možné prať.  

 

Pre koho je vhodná zdravotná obuv Varomed Genua winter II?

Táto pohodlná topánka je určená hlavne pre ľudí po pooperačných stavoch ale aj pre ľudí, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka použitým materiálom je vhodná pre ľudí s reumatizmom, s citlivými chodidlami, s poruchami krvného obehu atď. Topánka vám pomôže pri liečbe deformácií prstov alebo kurích ok.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pre studené nohy, napríklad pri zníženej mobilite

  • pri citlivých nohách

  • pri deformáciách alebo zápaloch

  • pri bandážach a obväzoch

  • opuchom po operácii nôh

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka L.

Materiál mikrovelúr

Farba obuvi hnedá

Šírka obuvi L

Veľkosť obuvi 36 - 47

Typ zdravotná terapeutická obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading