+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Genf62.90 € s DPH

Veľkosť:
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
48
Farba:
čierna
béžová

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Mesh: Mashmateriál je veľmi mäkký a prispôsobivý, je konštruovaný tak, aby dokázal odvádzať teplo a vlhkosť, ľahko sa čistí a perie. Froté: Podšívka froté – má antibakteriálne vlastnosti dosiahnuté iónmi striebra, ktoré zabraňujú vzniku plesní a rastu hub. Vložka: výmenná anatomická vložka Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy. Pranie: Tento model sa môže z hygienických dôvodov prať v automatickej pračke pri 30°C.

Zdravotná terapeutická obuv Varomed Genf – vlastnosti

Varomed Genf je kvalitná zdravotná, terapeutická obuv pre všetkých, ktorí potrebujú širšiu letnú topánku na pohodlné nosenie. Obuv je vyrobená v šírke L, čo zaručuje dostatok priestoru pre boľavé chodidlá s bandážami, obväzmi a opuchmi. Je vyrobená z materiálu Mesh, ktorý je veľmi mäkký a prispôsobivý, je konštruovaný tak, aby dokázal odvádzať teplo a vlhkosť, je priedušný, ľahko sa čistí a perie. Topánka má antibakteriálnu froté podšívku s iónmi striebra, ktoré zabraňujú vzniku plesní a rastu hub. Obuv má 6mm výmennú vložku z mäkkej peny, ktorá je potiahnutá s froté. Zapínanie je na tri suché zipsy. Široké otváranie na dva suché zipsy v prednej časti umožňuje ľahké nazutie a vyzutie obuvi. Jeden suchý zips na päte slúži na nastavenie potrebnej šírky päty. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. Je vhodná aj na vonkajšie použitie. Obuv je možné prať do 30°C.

 

Pre koho je vhodná zdravotná obuv Varomed Genf?

Táto pohodlná topánka je určená hlavne pre ľudí po pooperačných stavoch ale aj pre ľudí, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka použitým materiálom je vhodná pre ľudí s reumatizmom, s citlivými chodidlami, s poruchami krvného obehu atď. Topánka vám pomôže pri liečbe deformácií prstov alebo kurích ok.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri citlivých nohách
  • pri deformáciách alebo zápaloch
  • pri bandážach a obväzoch
  • opuchom po operácii nôh

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka L.

 

Materiál materiál Mesh

Farba obuvi čierna, béžová

Šírka obuvi L

Veľkosť obuvi 36 - 48

Typ zdravotná terapeutická obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading