+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Innsbruck110.70 € s DPH

Veľkosť:
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Micro: Mikrovelur – materiál vyniká vysokou kvalitou a jeho povrch ide ľahko čistiť, je veľmi príjemný a tvarovo stály Vlna: Čistá strihaná vlna – má vynikajúce vlastnosti, je pružná, hygroskopická (vlhkosti nasaje až 40% svojej váhy ale ani tak nie je na dotyk mokrá), je priedušná, príjemná na dotyk, hreje v chlade i za mokra, v teplom počasí naopak chladí. Udržuje príjemnú klímu v obuvi. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy. Wiltex: Wiltex – vodotesný, vzduchu odolný, paropriepustný Naše zdravotné produkty sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2017/745

Zdravotná obuv Varomed Innsbruck – vlastnosti

Zdravotná zimná obuv Varomed Innsbruck je priestranná zimná obuv pre ženy aj mužov, ktorí potrebujú kvalitnú obuv väčšej šírky do snehu a mokrého počasia. Obuv má extra šírku L, čo zaručuje dostatok priestoru pre opuchnuté a zabandážované nohy. Obuv je vyrobená z mikrovelúru s vode odolnou membránou Wiltex, korý je veľmi príjemný, tvarovo stály a ide ľahko čistiť. Vnútorná podšívka a stielka je z pravej strihanej vlny. Mäkkú vyberateľnú vložku môžete zameniť podľa potreby. Zapínanie je na dva suché zipsy. Obuv má pevný opätok pre optimálnu polohu päty. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. Má protišmykovú podrážku. Obuv sa nesmie prať len čistiť.

 

Pre koho je vhodná zdravotná obuv Varomed Innsbruck?

Táto pohodlná topánka je určená hlavne pre ľudí po pooperačných stavoch ale aj pre ľudí, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka použitým materiálom je vhodná pre ľudí s reumatizmom, s citlivými chodidlami, s poruchami krvného obehu atď. Topánka vám pomôže pri liečbe deformácií prstov alebo kurích ok.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pre studené nohy, napr. z dôvodu zníženej mobility 
  • pri citlivých nohách

  • pri deformáciách alebo zápaloch

  • pri bandážach a obväzoch

  • opuchom po operácii nôh

  • prevencia

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka L. 

 

Materiál mikrovelúr

Farba obuvi čierna

Šírka obuvi šírka L

Veľkosť obuvi 36 - 50

Typ zdravotná terapeutická obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading