+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed London zimný58.76 € s DPH

Veľkosť:
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Farba:
čierna

Dostupnosť: na objednávku

Imitácia kože: Materiál imitujúci kožu – opticky je vyrobený k nerozoznaniu od kože. Tento materiál je mäkký a odoláva fľakom. Povrch materiálu odoláva vlhkosti a dá sa dobre čistiť. Vlna: Čistá strihaná vlna – má vynikajúce vlastnosti, je pružná, hygroskopická (vlhkosti nasaje až 40% svojej váhy ale ani tak nie je na dotyk mokrá), je priedušná, príjemná na dotyk, hreje v chlade i za mokra, v teplom počasí naopak chladí. Udržuje príjemnú klímu v obuvi. Vložka: výmenná anatomická vložka Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Kvalitná a priestranná obuv v šírke L, vyrobená v Nemecku. Táto zdravotná obuv je určená nielen zákazníkom, ktorí  hľadajú pohodlnú obuv väčších šírok, ale aj ľuďom trpiacimi najrôznejšími problémami s nohami (diabetici, reumatici atď.). Táto obuv je vhodná aj pre zabandážované chodidlá po operácii. Zapínanie je na dva suché zipsy, ktoré  umožňujú otvorenie topánky až do špičky. Vrchný materiál  je priedušný syntetický materiál, ktorý je umývateľný, ale neprať, vhodný aj pre inkontinentných pacientov (jednoduchá údržba).  Vnútorná podšívka je zo strihanej vlny, príjemne hreje a hodí sa pre ľudí so zlým prekrvením nôh (zimomravých). Obuv je vybavená mäkkou 3 mm vyberateľnou vložkou, ktorú môžete zameniť podľa potreby.  

Indikácie: - pri inkontinencií (jednoduchá údržba), - pri zlom prekrvení nôh, - pooperačná obuv, - obväzová obuv, - deformácia nôh, prstov, - citlivé nohy

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si:

Ako si odmerať nohu

Informácie o zdravotnej obuvi

Materiál priedušný syntetický materiál

Šírka obuvi L

Typ zdravotná obväzová obuv

Výrobca Florett


Otázka na predajcu


Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM