+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Diabetická obuv Varomed Oslo



104.80 € s DPH

Veľkosť:
42
43
44
45
46
47
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Pánska diabetická obuv Varomed Oslo – vlastnosti

Pánska diabetická obuv v šírke L, čo zabezpečuje dostatok priestoru pre objemnejšie chodidlá. Obuv je vyrobená z kože napa, ktorá dobre odoláva opotrebeniu a je priedušná. Otváranie je na jeden suchý zips, čo umožňuje ľahké nazutie a vyzutie. Obuv má anribakteriálnu podšívku Dialino, ktorá je veľmi jemná a príjemná pre pokožku a zároveň dobre absorbuje vlhkosť, rýchlo schne a je priedušná. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nôh. Obuv nemá žiadne vnútorné švy, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým k poškodeniu kože. Topánka má mäkkú penovú anatomickú stielku potiahnutú Dialinom, korá sa dá v prípade potreby vymeniť za individuálnu vložku. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná.

Prednosti:

- obuv je mäkko vybandážovaná

- šitá bezšvovou technológiou

- špička obuvi je z jedného dielu bez spojov

- dostatok priestoru pre objemné diabetické vložky

- možnosť širokého otvorenia, pre pohodlné nazutie

- zatváranie cez krúžok je pre ľahké dotiahnutie obuvi u pacientov so sníženou motorikou

Indikácie:

- na syndrom diabetickej nohy

- špatné prekrvenie nohy

- vredy predkolenia

- pri polyneuropatii

- bandáže a obväzy

- pri krvavých ranách

- citlivé nohy

  

Pre koho je vhodná pánska zdravotná obuv Varomed Oslo?

Táto kvalitná obuv je určená hlavne pre mužov, pacientov s cukrovkou, ale aj pre zdravých mužov, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka použitým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre mužov a starších pánov so syndrómom tzv. diabetickej nohy, s reumatizmom, s citlivými nohami, s poruchami krvného obehu, s opuchmi chodidieľ a pod. Obuv znižuje preťaženie nôh, kolien a chrbta.

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Materiál prírodná koža Napa

Farba obuvi čierna

Šírka obuvi L

Veľkosť obuvi 40 - 47

Typ diabetická obuv

Výrobca Florett


Loading