+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Diabetická obuv Ola welcro49.99 € s DPH

Veľkosť:
37
41
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na sklade

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. DIATEX: podšívka Diatex – vytvára vhodnú mikroklímu pre nohu diabetika. Šírka H+: Šírka obuvi H+ - pre širšie chodidlo Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Dámska diabetická obuv Ola welcro – vlastnosti

Dámska diabetická obuv Ola welcro je kvalitná zdravotná obuv pre ženy, ktoré potrebujú pohodlnú obuv na každodenné nosenie. Obuv je vyrobená z prírodných usňových (kožených) materiálov, ktoré odolávajú opotrebeniu a zároveň sú priedušné. Tieto topánky sa ľahko a pohodlne nazúvajú a vyzúvajú vďaka suchému zipsu. Suchú nohu diabetičky udržuje podšívka Diatex, ktorá vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Topánka má minimum švov, je bez nerovností, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým k poškodeniu kože.

Obuv má patentovaný sendvičový systém podošvy. Hmotnosť celého teľa sa rozloží cez samo vytvarovateľnú a pružnú vrstvu na oveľa väčšiu plochu než pri klasickej obuvi, čím sa zníži zaťaženie chodidla. Obuv je stabilná s ekologickou PU podrážkou. Tento model sa dá objednať v čiernej alebo v hnedej farbe. Obuv je klinicky testovaná.

 

Pre koho je vhodná dámska diabetická obuv Ola welcro?

Táto kvalitná topánka je určená hlavne pre ženy, pacientky s cukrovkou, ale aj pre zdravé ženy, ktoré chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka použitým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre dámy a staršie ženy so syndrómom tzv. diabetickej nohy, s reumatizmom, s citlivými nohami, s poruchami krvného obehu atď. Obuv znižuje preťaženie nôh, kolien a chrbta.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri tzv. diabetickej nohe

  • pri zápaloch a pľuzgieroch

  • pri citlivých chodidlách

  • pri poruchách krvného obehu

  • prevencia pre zdravých ľudí

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Epur?

Epur s. r. o. je výrobca špeciálnej patentovanej obuvi pre diabetikov na Slovensku. Firma spolu s diabetológmi a ortopédmi vyvinula diabetickú obuv s patentovanou podošvou sendvičovej štruktúry. Vďaka použitým materiálom a spracovaním dlhodobo pomáha diabetikom s ich závažným ochorením.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o diabetickej obuvi

Tabuľka veľkostí:

Materiál prírodná useň (koža)

Farba obuvi čierna, hnedá

Šírka obuvi H +

Veľkosť obuvi 37 - 41

Typ dámska diabetická obuv

Výrobca Epur s. r. o.


Loading