+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Perpignan


92.28 €45.00 € s DPH

Ušetríte 47.28 € (-51%)

Veľkosť:
3
Farba:
olivová

Dostupnosť: Na sklade

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Stretch: Strečový materiál – je to neoprénový materiál s vláknami lycry, ktorý sa dokáže prispôsobiť dennému opuchaniu nôh a následnému ustúpeniu opuchu. Používa sa pri Hallux valgus a deformáciách prstov. Pacienti tak majú chránené nohy bez otlakov. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka K: Šírka K - pre silné nohy a rozmernejšie obväzy. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Kvalitný kožený model, vhodný pre širšiu nohu po liečbe lymfatického systému, prípadne pre ľudí s citlivými nohami v komfortnej šírke.

Extrémne flexibilná obuv, kde vrchný materiál je vysoko kvalitná koža, v kombinácii s pružným strečovým materiálom. Mäkká podšívka Dialino dokáže na jednej strane absorbovať veľa vlhkosti a na druhej strane je antibakteriálna, vhodná aj pre diabetikov. Model nemá žiadne vnútorné švy. Obuv je vybavená jemnou anatomickou penovou vložkou, ktorá sa dá z obuvi vybrať a použiť vlastnú podľa potreby. Špecialitou tejto obuvi je miesto pri päte. Nastrihnutím podšívky z jednej aj z druhej strany dochádza k využitiu prídavnej strečovej funkcie, čo umožňuje ľahšie obutie a prispôsobenie sa širšej nohe. Zvyšuje sa flexibilita v oblasti päty.

Prednosti:

- flexibilná pri zmene objemu nôh

- strečový predný diel kryje anomálie nôh

- mäkko vybandážovaná podšívka

- žiadne rušivé vnútorné švy

- pohodlné nazúvanie

Indikácie:

- pri hallux valgus, hallux rigidus, kladivkovitých a drápovytých prstoch, kurích okách

- pri deformáciách, zlom postavení alebo zápaloch

- po odvodňovacej terapii pri lymfodémoch

- pri poruchách krvného systému

- pri slabej polyneuropatii

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si:

Ako si odmerať nohu

Informácie o zdravotnej obuvi

Varomed Perpignan video 

 

Materiál prírodná useň (koža)

Farba obuvi olivová

Šírka obuvi K

Veľkosť obuvi 3

Typ zdravotná obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading