+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Kopenhagen


54.50 €40.50 € s DPH

Ušetríte 14.00 € (-26%)

Veľkosť:
38
Farba:
modrá

Dostupnosť: Na sklade

Velcro Velur: materiál velur na zapínanie na suchý zips Froté: Podšívka froté – má antibakteriálne vlastnosti dosiahnuté iónmi striebra, ktoré zabraňujú vzniku plesní a rastu hub. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy. Coolmax: Výmenná stielka s cool – maxovým poťahom. Zabraňuje prehriatiu nôh, rýchle schne, odvádza vlhkosť z tela, mäkký, príjemný pocit pri nosení. Pranie: Tento model sa môže z hygienických dôvodov prať v automatickej pračke pri 30°C. Naše zdravotné produkty sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2017/745

Zdravotná terapeutická obuv Varomed Kopenhagen – vlastnosti

Zdravotná terapeutická šľapka Varomed Kopenhagen je pohodlná papuča pre ženy aj mužov, ktorí potrebujú kvalitnú obuv väčšej šírky na každodenné nosenie. Šľapka je dostatočne široká, má extra šírku L. Je vyrobená z flaušového velúru, jeho impregnácia pôsobí vodo-odpudive a špino-odpudive a chráni stálosť farby a vlákna materiálu. Šľapka má hygienickú antibakteriálnu froté podšívku s iónmi striebra, ktoré zabraňujú vzniku plesní a rastu hub. Papuča má 6mm výmennú penovú vložku potiahnutú COOL-MAXEM, kotá zabraňuje zvýšeniu teploty v obuvi, odvádza vlhkosť a rýchlo schne, čo sú optimálne vlastnosti pri neustálom používaní obväzov na nohách. Široké zapínanie na dva suché zipsy uľahčuje zatváranie a otváranie papuče pre ľudí so zníženou motorikou. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. Podrážka je vhodná aj na vonkajšie použitie. Papuču je možné prať do 30°C. Pri zakúpení zapínacieho pásika (58901) sa dá vytvoriť sandála.  

 

Pre koho je vhodná zdravotná obuv Varomed Kopenhagen?

Táto pohodlná papuča je určená hlavne pre ľudí po pooperačných stavoch ale aj pre ľudí, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka použitým materiálom je vhodná pre ľudí s reumatizmom, s citlivými chodidlami, s poruchami krvného obehu atď. Topánka vám pomôže pri liečbe miernych deformácií prstov alebo kurích ok.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri citlivých nohách
  • pri deformáciách alebo zápaloch
  • pri bandážach a obväzoch
  • opuchom po operácii nôh

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka L.

Materiál Flaušový velúr s Nano impregnáciou

Farba obuvi modrá

Šírka obuvi L

Veľkosť obuvi 36 - 48

Typ zdravotná terapeutická obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading