+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Pánske šľapky zelené8.44 € s DPH

Veľkosť:
41
42
43
44
45
46
Farba:
zelená

Dostupnosť: Na sklade

Šírka G: Šírka obuvi G - pre normálne nohy Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Pánska šľapka v zelenej farbe na bežné nosenie v letnom počasí. Vrchný materiál je textil. Materiály sú prirodzene mäkké a ľahké. Jednozložková podrážka z PU. Priamo vstrekovaná. Podrážka je pružná a počas nosenia tlmí nárazy. Vo všetkých aspektoch veľmi pohodlná, komfortná, anatomická a ohybná obuv.

Výroba priamym nálevom polyuretánu do foriem zaručuje, že obuv dosahuje najvyšší stupeň pohodlia, stability a komfortu. Vyznačuje sa najmä tým, že podošva z polyuretánu sa prispôsobí tvaru chodidla, ktoré je jedinečné a nenahraditeľné, a zároveň táto dodáva svojmu užívateľovi pocit stability a rovnováhy v celom tele. Materiály a suroviny na výrobu obuvi „MJARTAN Comfort Made in Slovakia“ sú od významných svetových a domácich dodávateľov, ktorí svoje produkty neustále testujú a vyvíjajú v prospech tej najlepšej kvality a spokojnosti svojich odberateľov.

Ako si odmerať nohu

 

Materiál Pu s textilom

Farba obuvi zelená

Šírka obuvi G

Veľkosť obuvi 41 - 46

Typ domáca obuv

Výrobca Mjartan


Loading