+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná šľapka Varomed Helsingborg čierna58.40 € s DPH

Veľkosť:
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka H: Šírka obuvi H - pre silnejšie nohy Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom. Naše zdravotné produkty sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2017/745

Zdravotná obuv Varomed Helsingborg – vlastnosti

Zdravotná šľapka Helsingborg v šírke H je pohodlná obuv pre ženy a mužov, ktorí sú stále v pracovnom nasadení a potrebujú kvalitnú šľapku na každodenné nosenie. Vrchný materiál je prírodná koža, ktorá odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušná. Zvršok je podšitý koženou podšívkou. Obuv má nastaviteľný pásik. Obuv sa dodáva s otočnou masážnou vložkou, kde z jednej strany je koža so srdiečkom a na druhej strane je vložka s masážnym dielcom. Pod prstami a pätou je mäkká pena. vložku možno vymeniť za inú podľa potreby. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná.

Ak si človek vyberie masážnu stranu, budú aktivované tlakové body na chodidlách. Päta a plocha pod bruškami prstov sú na tejto strane vybavené mäkkými vankúšikmi. To prispieva k tomu, že sa noha počas dňa tak rýchlo neúnavý.

 

Pre koho je vhodná zdravotná obuv Varomed Helsingborg?

Táto pohodlná letná obuv je určená pre ľudí s najrôznejšími problémami s chodidlami, napr. pre diabetikov, reumatikov, pre ľudí s citlivými chodidlami, s poruchami krvného obehu, pre rozmerné a opuchnuté nohy a pod.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • zápaloch a pľuzgieroch
  • pri citlivých nohách
  • prevencia pre zdravých ľudí
  • pre ľudí pracujúcich v stoji

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Materiál prírodná koža (useň)

Farba obuvi biela, čierna

Šírka obuvi H

Veľkosť obuvi 36 - 46

Typ zdravotná pracovná obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading