+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Pánska ortopedická šľapka Barea biela


20.50 €18.50 € s DPH

Ušetríte 2.00 € (-10%)

Veľkosť:
45
46
Farba:
biela

Dostupnosť: Na sklade

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Ortopedické šľapky Barea biela – vlastnosti

Pánska ortopedická šľapka Barea v bielej farbe je kvalitná šľapka pre mužov, ktorí potrebujú pohodlnú obuv so zdravotnými prvkami na každodenné nosenie. Vrchný materiál je z prírodnej usne (kože), ktorá odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušná. Zapínanie je na dve kovové spony, ktoré umožňujú prispôsobenie šírky obuvi podľa potreby. Zvršok je podšívkovaný cambrelou. Pozdĺžnu a priečnu klenbu zabezpečuje ortopedicky tvarovaná stielka, ktorá je potiahnutá prírodnou kožou, čo zaručuje hygienu a odvod pár od chodidla pri nosení. Pätná jamka pomáha udržovať správne postavenie chodidla. V prednej časti je podpora pre prirodzené odvaľovanie prstov pri chôdzi. Odľahčená podrážka odolná proti pošmyknutiu zabezpečuje zdravé a pohodlné nosenie. Podošva je rovná, vyrobená z tvrdého styroporu.

 

Pre koho je vhodná pánska ortopedická šľapka Barea?

Táto kvalitná ortopedická šľapka je určená pre mužov s citlivými nohami, ktorí trpia rôznymi problémami s chodidlami alebo pre mužov, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka zdravotným prvkom a použitým materiálom sú vhodné na zlepšenie krvného obehu, zníženie tvorby kŕčových žíl a odstránenie únavy nôh. Slúži na rehabilitáciu dolných končatín v domácom prostredí ako aj v zamestnaní.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri zápaloch a pľuzgieroch
  • pri citlivých chodidlách
  • pri poruchách krvného obehu
  • zníženie tvorby kŕčových žíl
  • prevencia pre zdravých ľudí

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Barea?

Barea s. r. o. je značka spokojnosti, ktorú radi nosíte.

Spoločnosť Barea s. r. o. vznikla v roku 2001. Prostredníctvom precíznosti si u zákazníkov vybudovali dobrú povesť - značku (familiárne Barejky), charakterizujúcu originalitu, kvalitu, komfort a zdravotnú nezávadnosť. Je to slovenský výrobca špecializujúci sa na prezuvkovú ortopedickú obuv, vhodnú do interiéru alebo suchého exteriéru pre deti a dospelých. Pri ručnej výrobe obuvi dbajú na najvyššiu kvalitu prostredníctvom používania kvalitných usní ( useň = pravá koža), textílii (vysoký podiel bavlny, až 95%) a prírodného korku. Originálny dizajn podčiarkuje pravosť produktov, vďaka čomu si zákazníci s obľubou kupujú Barejky.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

 

Materiál prírodná useň (koža)

Farba obuvi biela

Veľkosť obuvi 41 - 50

Typ ortopedická obuv

Výrobca Barea s. r. o.


Loading