+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Pánska ortopedická sandála biela22.90 € s DPH

Veľkosť:
43
45
46
Farba:
biela

Dostupnosť: Na sklade

Imitácia kože: Materiál imitujúci kožu – opticky je vyrobený k nerozoznaniu od kože. Tento materiál je mäkký a odoláva fľakom. Povrch materiálu odoláva vlhkosti a dá sa dobre čistiť. PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka H: Šírka obuvi H - pre silnejšie nohy Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Ortopedické sandále biele – vlastnosti

Pánska ortopedická sandála OrtoMed v bielej farbe je kvalitná sandála pre mužov, ktorí potrebujú pohodlnú obuv so zdravotnými prvkami na každodenné nosenie. Vrchný materiál je zo syntetickej usne, ktorá odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušná. Zapínanie je na tri kovové spony, ktoré umožňujú prispôsobenie šírky obuvi podľa potreby. Zvršok je podšívkovaný cambrelou. Pozdĺžnu a priečnu klenbu zabezpečuje ortopedicky tvarovaná stielka, ktorá je potiahnutá prírodnou kožou, čo zaručuje hygienu a odvod pár od chodidla pri nosení. V prednej časti je podpora pre prirodzené odvaľovanie prstov pri chôdzi. Odľahčená podrážka odolná proti pošmyknutiu zabezpečuje zdravé a pohodlné nosenie. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. Tento model je určený aj na vonkajšie nosenie.
 
  • Antishock - antinárazová podošva, tlmí nárazy nohy o zem
  • Anatomic - anatomický tvar podrážky
  • Self-modeling - podrážka je mäkká a ľahká
  • Slip-proof - zaisťuje stabilitu, prispôsobuje sa všetkým povrchom
 

Pre koho je vhodná pánska ortopedická sandála OrtoMed?

Táto kvalitná ortopedická šľapka je určená pre mužov s citlivými nohami, ktorí trpia rôznymi problémami s chodidlami alebo pre mužov, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka zdravotným prvkom a použitým materiálom sú vhodné na zlepšenie krvného obehu, zníženie tvorby kŕčových žíl a odstránenie únavy nôh. Slúži na rehabilitáciu dolných končatín v domácom prostredí ako aj v zamestnaní. 
 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri zápaloch a pľuzgieroch
  • pri citlivých chodidlách
  • pri poruchách krvného obehu
  • zníženie tvorby kŕčových žíl
  • prevencia pre zdravých ľudí
  • pracovná obuv 
 

Kto vyrába zdravotnú obuv OrtoMed?

Slovenská spoločnosť Mjartan s. r. o. začala výrobu v roku 1997. Ponúka širokú škálu papúč a ortopedicko-rehabilitačných topánok značky Ortomed. 
 
Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi 

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Materiál syntetická useň

Farba obuvi biela

Šírka obuvi H

Veľkosť obuvi 43 - 46

Typ ortopedická obuv

Výrobca Mjartan s. r. o.


Loading