+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Pánska ortopedická šľapka OrtoMed 3006 biela18.00 € s DPH

Veľkosť:
45
46
Farba:
biela

Dostupnosť: Na sklade

Imitácia kože: Materiál imitujúci kožu – opticky je vyrobený k nerozoznaniu od kože. Tento materiál je mäkký a odoláva fľakom. Povrch materiálu odoláva vlhkosti a dá sa dobre čistiť. PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka H: Šírka obuvi H - pre silnejšie nohy Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Pánska ortopedická šľapka OrtoMed 3006 biela – vlastnosti

Pánska ortopedická šľapka s voľnou špičkou, v šírke H je pohodlná obuv pre mužov, ktorí potrebujú kvalitnú širšiu šľapku so zdravotnými prvkami. Vrchný materiál je syntetická koža, ktorá odoláva opotrebeniu. Zvršok tvoria tri pásiky s kovovými sponami, ktoré umožňujú prispôsobenie obuvi podľa potreby a dokonale sa prispôsobujú líniám chodidla. Zvršok je podšitý textilom. Pozdĺžnu a priečnu klenbu zabezpečuje ortopedicky tvarovaná stielka, ktorá je potiahnutú kožou, čo zaručuje hygienu pri nosení. V prednej časti je podpora pre prirodzené odvaľovanie prstov pri chôdzi. Odľahčená podrážka z ekologického materiálu PU je veľmi ľahká, pevná a odolná proti pošmyknutiu a tým zabezpečuje pohodlné nosenie. Je pružná a počas nosenia tlmí nárazy.

 

  • Antishock - antinárazová podošva, tlmí nárazy nohy o zem
  • Anatomic - anatomický tvar podrážky
  • Self-modeling - podrážka je mäkká a ľahká
  • Slip-proof - zaisťuje stabilitu, prispôsobuje sa všetkým povrchom

 

Pre koho je vhodná pánska ortopedická obuv OrtoMed?

Táto ortopedická topánka je určená pre mužov s citlivými nohami, ktorí trpia rôznymi problémami s chodidlami alebo pre pánov, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka zdravotným prvkom a použitým materiálov sú vhodné na zlepšenie krvného obehu, zníženie tvorby kŕčových žíl a odstránenie únavy nôh. Slúži na rehabilitáciu dolných končatín v domácom prostredí ako aj v zamestnaní.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri citlivých chodidlách

  • pri zápaloch a pľuzgieroch

  • zníženie tvorby kŕčových žíl

  • pri poruchách krvného obehu

  • prevencia pre zdravých ľudí

 

Kto vyrába zdravotnú obuv OrtoMed?

Slovenská spoločnosť Mjartan s. r. o. začala výrobu v roku 1997. Ponúka širokú škálu papúč a ortopedicko-rehabilitačných topánok značky OrtoMed.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

 

Farba obuvi biela

Veľkosť obuvi 42 - 46

Typ ortopedická obuv

Výrobca Mjartan s. r. o.


Loading