+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Ortomed 2601 - ortopedické šľapky čierne25.50 € s DPH

Veľkosť:
37
38
39
40
41
42
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na sklade

Šírka G: Šírka obuvi G - pre normálne nohy Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Dámske ortopedické šľapky 2601 čierne – vlastnosti

Zdravotná vychádzková obuv pre pohodlnú chôdzu. Zvršok je z prírodnej kože v čiernej farbe. Zapínanie je na dva suché zipsy, čo umožňuje ľahké prispôsobenie sa k nohe. Mäkká anatomická stielka zabezpečuje komfort pri chôdzi. Stabilná a komfortná biela podrážka z PU materiálu, priamo vstrekovaná odľahčí a odpruží každý krok. Rovnomerne rozdeľuje zaťaženie, tlmí nárazy a nerovnosti povrchu pri chôdzi. Je to ekologický materiál, veľmi ľahký, pevný, zabezpečuje dobrú stabilitu a dlhú životnosť. Výška podpätku je 4 cm.

 

Pre koho sú vhodné dámske šľapky?

Tieto šľapky sú určeé na každodenné používanie ako obuv na domáce nosenie, obuv na voľný čas na záhradu ale aj na dlhšie letné prechádzky. Vynikajú dobrou ergonómiou, ľahkosťou a pohodlným nosením. 

 

Kto vyrába pánske šľapky?

Slovenská spoločnosť Mjartan s. r. o. začala výrobu v roku 1997. Ponúka širokú škálu papúč a ortopedicko-rehabilitačných topánok značky Ortomed.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

 

Farba obuvi čierna

Šírka obuvi G

Veľkosť obuvi 37 - 42

Typ ortopedická obuv

Výrobca Mjartan


Loading