+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

OLA dámske hladké ponožky s komfortným lemom zo 100% bavlny modré



3.80 € s DPH

Veľkosť:
37 (24 cm)
38 (25 cm)
39 (26 cm)
41 (27 cm)
Farba:
modrá

Dostupnosť: Na sklade

Zákaz bielenia:  výrobok sa nesmie bieliť. Zákaz žehlenia:  výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné. Zákaz sušenia:  výrobok sa nesmie sušiť v bubnovej sušičke. Pranie 40: max. teplota prania 40°C, mierny postup Zákaz chemického čistenia: výrobok sa nesmie chemicky čistiť

Dámske, hladké, jednofarebné ponožky s komfortným lemom a so spevnenou špicou a pätou.

Pohodlné dámske ponožky do práce i na voľný čas. Príjemné na dotyk vďaka 100%-nému prírodnému zloženiu a hladkej väzbe. Obľúbený pique lem drží ponožku na nohe bez pocitu tlačenia po celý deň. OEKO-Tex: testované na zdravotnú nezávadnosť.

 

Zloženie úpletu:

  • 100% bavlnené vlákna - bavlna je hlavnou prírodnou textilnou surovinou, ktorá sa vyznačuje ideálnym súhrnom vlastností pre jej použitie pri výrobe textilných výrobkov. Vyznačuje sa vhodnou pevnosťou, pružnosťou, ťažnosťou, dobrými tepelno-izolačnými schopnosťami a schopnosťou dobre prijímať farbivá.

 

Konštrukčné prvky:

  • Pohodlný /komfortný/ lem - komfort nosenia je zabezpečený použitím jemnej gumovej nite alebo špeciálnou konštrukciou tzv. piqué lemu, ktorý rozkladá prítlak elastanu na väčšiu plochu, takže zabraňuje zhŕňaniu lemu a pritom nezviera nohu v oblasti nad členkom.

 

  • Spevnená špica a päta - pridanie dodatočného materiálu v oblasti päty a špice zabezpečuje nielen ochranu pokožky pred otláčaním a odieraním, ale aj zvyšuje odolnosť voči namáhaniu a odieraniu. Okrem výrobkov zo 100% bavlny sa pre spevnenie najčastejšie používa polyamidové (PAD) vlákno.

 

Materiál 100% bavlnené vlákna

Farba ponožiek béžová, biela, modrá, čierna

Typ ponožky

Výrobca TATRASVIT SVIT-SOCKS, a.s.


Loading