+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

SKIP pánske pracovné ponožky2.85 € s DPH

Veľkosť:
41 (27cm)
42 (28cm)
43 (29cm)
47 (31cm)
Farba:
tmaví melír

Dostupnosť: Na sklade

Zákaz bielenia:  výrobok sa nesmie bieliť. Zákaz žehlenia:  výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné. Zákaz sušenia:  výrobok sa nesmie sušiť v bubnovej sušičke. Pranie 40: max. teplota prania 40°C, mierny postup Zákaz chemického čistenia: výrobok sa nesmie chemicky čistiť

Pracovné ponožky vyznačujúce sa využitím trvácnych a pohodlie zaručujúcich materiálov. Ideálne pre fyzicky namáhané nohy do interiéru i na vonku. Melírované s rebrovaným lýtkom bez lemu. OEKO-Tex: testované na zdravotnú nezávadnosť.

 

Zloženie úpletu:

  • 45% Bavlnené vlákna - bavlna je hlavnou prírodnou textilnou surovinou, ktorá sa vyznačuje ideálnym súhrnom vlastností pre jej použitie pri výrobe textilných výrobkov. Vyznačuje sa pevnosťou, pružnosťou, ťažnosťou, dobrými tepelno-izolačnými schopnosťami a schopnosťou dobre prijímať farbivá.

 

  • 8% Polyamidové vlákna (PA/PAD) - sú syntetické vlákna (nylonové) s dobrou pevnosťou, odolnosťou voči oderu, dobre sa farbia a vyznačujú sa nízkou navlhavosťou.

 

  • 45 % Polyesterové vlákna (PES) - sú syntetické vlákna, ktoré dobre odolávajú mikroorganizmom, spracovávajú sa v zmesi s bavlnou, vlnou alebo viskózou. Vyznačujú sa pevnosťou a nízkou navlhavosťou. Nevýhodou je sklon ku žmolkovaniu.

 

  • 2% Elastánové vlákna - elastán, elastanové vlákna alebo polyuretánové vlákna (PUR) sa vyznačujú veľkou rozťažnosťou a schopnosťou opakovaného a takmer úplného návratu do pôvodných rozmerov. Polyuretánové vlákna pod značkou LYCRA vyrába firma Invista a pod značkou DORLASTAN firma BAYER. Vo výrobe ponožiek sa používa okrem holej (neopriadenej) lycry aj opriadená lycra a to buď polyamidom alebo byvlnou (core-garm).

 

Konštrukčné prvky:

Bez lemu.

 

 

Farba ponožiek tmaví melír

Typ pracovné ponožky

Výrobca TATRASVIT SVIT-SOCKS, a.s.


Loading