+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Pracovné ponožky Power work5.65 € s DPH

Veľkosť:
41-42 (27-28)
43-45 (29-30)
Farba:
tm. šedá

Dostupnosť: Na sklade

Pranie:  výrobok sa smie prať vo vode s uvedenou maximálnou teplotou. Zákaz bielenia:  výrobok sa nesmie bieliť. Zákaz žehlenia:  výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné. Zákaz sušenia:  výrobok sa nesmie sušiť v bubnovej sušičke. Zákaz chemického čistenia: výrobok sa nesmie chemicky čistiť

Pracovné ponožky Power work – vlastnosti

Pánske a dámske profesionálne froté pracovné ponožky. Ponožky sú špeciálne zosilnené a majú polstrované časti pre maximálnu ochranu nôh pri práci. Majú extra voľný lem a priedušné kanály, vysoká absorpcia vlhkosti. Sú určené pre náročné pracovné aktivity, do pracovnej obuvi a pre dlhodobú záťaž. Ponožky majú klasickú výšku, siahajú cca do 1/2 lýtka. Teplotná trieda B (od -5°C do +20°C). Ponožky sú unisex. Farba: tmavo šedá.

Výhody:

- unisex

- froté úplet

- stop otlakom

- extra voľný lem

- teplotná trieda B (od -5°C do +20°C)

 

Zloženie úpletu:

  • 60% Bavlnené vlákno - bavlna je hlavnou prírodnou textílnou surovinou. Je veľmi jemná na dotyk. Vyznačuje sa veľmi vysokou pevnosťou v ťahu a oderu. Bavlna dokáže nasať veľké percento vlhkosti.

 

  • 35% Polypropylén

 

  • 5% elastan

 

  • 1% Elastan 

 

Konštrukčné prvky:

 

  • Pohodlný / komfortný lem - komfort nosenia je zabezpečený použitím jemnej gumovej noti alebo špeciálnou konštrukciou tzv. piqué lemu, ktorý rozkladá prítlak elastanu na väčšiu plochu, takže zabraňuje zhŕňaniu lemu a pritom nezviera nohu v oblasti nad členkom.

 

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Materiál 60% bavlna, 35% polypropylén, 5% elastan

Farba ponožiek tmavo šedá

Typ pracovné ponožky

Výrobca VoXX


Loading