+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

RAVA dámske zdravotné ponožky bez lemu4.70 € s DPH

Veľkosť:
38 (25 cm)
Farba:
biela

Dostupnosť: Na sklade

Zákaz bielenia:  výrobok sa nesmie bieliť. Zákaz žehlenia:  výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné. Zákaz sušenia:  výrobok sa nesmie sušiť v bubnovej sušičke. Pranie 40: max. teplota prania 40°C, mierny postup Zákaz chemického čistenia: výrobok sa nesmie chemicky čistiť

RAVA dámske zdravotné ponožky bez lemu – vlastnosti

Zdravotné ponožky bez lemu.

Hrubá rebrovaná ponožka bez lemu je dokonalou spoločníčkou z radu zdravotných aj klasických zároveň. Ponožky bez chemickej úpravy, ideálne pre ľudí trpiacich ochorením kŕčových žíl či kožnými problémami. Pre svoje pohodlné úžitkové vlastnosti je vhodná na domáce využitie, pri pobytoch v zdravotných zariadeniach i bežný relax po náročnom období. OEKO-Tex: testované na zdravotnú nezávadnosť.

 

Zloženie úpletu:

  • 38% Bavlnené vlákna - bavlna je hlavnou prírodnou textilnou surovinou, ktorá sa vyznačuje ideálnym súhrnom vlastností pre jej použitie pri výrobe textilných výrobkov. Vyznačuje sa vhodnou pevnosťou, pružnosťou, ťažnosťou, dobrými tepelno-izolačnými schopnosťami a schopnosťou dobre prijímať farbivá.

 

  • 8% Vlnené vlákna - ovčia vlna patrí medzi najstaršie a najdôležitejšie prírodné textilné materiály, ktoré používalo ľudstvo už dávnych dobách na odievanie. Vyznačuje sa hrejivosťou, je príjemná na dotyk a dobre prijíma farbivá. Pre bežné použitie je upravovaná proti plsteniu.

 

  • 8% Viskózové vlákna - východiskom pre tento prírodný materiál je bučina - celulóza, ktorá sa vyrába z dreva ihličnatých a listnatých stromov. Používa sa buď samostatne alebo v zmesi s bavlnou, vlnou alebo inými syntetickými materiálmi.

 

  • 9% Polyamidové vlákna (PA/PAD) - sú syntetické vlákna (nylonové) s dobrou pevnosťou, odolnosťou voči oderu, dobre sa farbia a vyznačujú sa nízkou navlhavosťou.

 

  • 37% Polyesterové vlákna (PES) - sú syntetické vlákna, ktoré dobre odolávajú mikroorganizmom, spracovávajú sa v zmesi s bavlnou, vlnou alebo viskózou. Vyznačujú sa pevnosťou a nízkou navlhavosťou. Nevýhodou je sklon ku žmolkovaniu.

 

Konštrukčné prvky:

Bez lemu

 

Materiál 38% bavlnené vlákna, 8% vlnené vlákna, 8% viskózové vlákna, 9% polyamidové vlákna, 37% polyesterové vlákna

Farba ponožiek biela

Typ zdravotné ponožky

Výrobca TATRASVIT SVIT-SOCKS, a.s.


Loading