+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

DURSIL pánske rebrované ponožky s aktívnymi iónmi striebra čierne4.30 € s DPH

Veľkosť:
39-41 (26-27 cm)
42-43 (28-29 cm)
45-47 (30-31 cm)
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na sklade

Zákaz bielenia:  výrobok sa nesmie bieliť. Zákaz žehlenia:  výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné. Zákaz sušenia:  výrobok sa nesmie sušiť v bubnovej sušičke. Pranie 40: max. teplota prania 40°C, mierny postup Zákaz chemického čistenia: výrobok sa nesmie chemicky čistiť

Pánske rebrované ponožky s aktívnymi iónmi striebra.

Pohodlné, mäkké bavlnené ponožky. Komfortne riešený lem zabezpečí voľnosť v lýtku, pričom použitie gumenej nite dodá lemu elastickosť a jemné priľnutie k nohe. Vhodné aj na prechádzky a do prírody. OEKO-Tex: testované na zdravotnú nezávadnosť.

 

Zloženie úpletu:

  • 75 % Bavlnené vlákna - bavlna  je  hlavnou prírodnou textilnou surovinou, ktorá sa vyznačuje ideálnym súhrnom vlastností pre jej použitie pri výrobe  textilných  výrobkov.  Vyznačuje sa vhodnou pevnosťou, pružnosťou, ťažnosťou, dobrými  tepelno-izolačnými  schopnosťami a  schopnosťou dobre prijímať farbivá.

 

  • 25% Prolen® Siltex - špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iónov striebra, ktoré neškodí telu ani životnému prostrediu. Ióny striebra bránia rastu baktérii a plesní, redukujú nepríjemné pachy a udržiavajú biologickú rovnováhu pokožky počas vrcholových alebo rekreačných športov.

 

Konštrukčné prvky:

  • Voľný lem (zdravotný lem) - voľný lem v oblasti lýtka s vysokou rozťažnosťou je ideálny pre zákazníkov, ktorý majú problémy s opuchom nôh alebo citlivou pokožkou. Komfort nosenia zabezpečuje použitie elastických materiálov (gumy) len v niektorých riadkoch hornej časti lemu.

 

  • Spevnená špica a päta - pridanie dodatočného materiálu v oblasti päty a špice zabezpečuje nielen ochranu pokožky pred otláčaním a odieraním, ale aj zvyšuje odolnosť voči namáhaniu a odieraniu. Okrem výrobkov zo 100% bavlny sa pre spevnenie najčastejšie používa polyamidové (PAD) vlákno.

 

Materiál 75% bavlnené vlákna, 25% Prolen® Siltex

Farba ponožiek biela, čierna, modrá, šedá

Typ ponožky

Výrobca TATRASVIT SVIT-SOCKS, a.s.


Loading