+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Dámske ortopedické šľapky 3011 bledá káva18.90 € s DPH

Veľkosť:
37
Farba:
bledá káva

Dostupnosť: Na sklade

Šírka G: Šírka obuvi G - pre normálne nohy Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Dámske ortopedické šľapky na suchý zips – vlastnosti

Dámska ortopedická šľapka v svetlej farbe pre ženy, ktoré potrebujú pohodlnú obuv do letného počasia. Vrchný materiál je textil. Zapínanie je na dva suché zipsy, ktoré umožňujú prispôsobenie šírky obuvi podľa potreby. Anatomicky tvarovaná stielka je potiahnutá kožou. V prednej časti je podpora pre prirodzené odvaľovanie prstov pri chôdzi.  Béžová podrážka je protišmyková, jednozložková z PU materiálu, priamo vstrekovaná. Je to ekologický materiál, veľmi ľahký, pevný, zabezpečuje dobrú stabilitu a dlhú životnosť.

 

Pre koho je vhodná pánska šľapka?

Táto šľapka je určená pre dámy na bežné domáce nosenie, na záhradu ale aj na dlhšie letné prechádzky. Vynikajú dobrou ergonómiou, ľahkosťou a pohodlným nosením. 

 

Kto vyrába pánske šľapky?

Slovenská spoločnosť Mjartan s. r. o. začala výrobu v roku 1997. Ponúka širokú škálu papúč a ortopedicko-rehabilitačných topánok značky Ortomed.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

 

Farba obuvi bledá káva

Šírka obuvi G

Veľkosť obuvi 37 - 41

Typ ortopedická obuv

Výrobca Mjartan


Loading