+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Tallinn78.60 € s DPH

Veľkosť:
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Farba:
čierna
šedá

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Stretch: Strečový materiál – je to neoprénový materiál s vláknami lycry, ktorý sa dokáže prispôsobiť dennému opuchaniu nôh a následnému ustúpeniu opuchu. Používa sa pri Hallux valgus a deformáciách prstov. Pacienti tak majú chránené nohy bez otlakov. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka H: Šírka obuvi H - pre silnejšie nohy Naše zdravotné produkty sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2017/745

 

Dámska zdravotná obuv Varomed Tallinn – vlastnosti

Dámska športová obuv Varomed Tallinn je kvalitná topánka pre ženy, ktoré potrebujú pohodlnú obuv pre každodenné vonkajšie nosenie. Topánka má šírku H a je flexibilná pri zmene objemu nôh. Vrchný materiál je kvalitná koža Nappa v kombinácii s pružným strečovým materiálom, ktorý sa dobre prispôsobuje nohe a tým dobre kryje anomálie nôh. Obuv má antibakteriálnu podšívku Dialino, ktorá dobre absorbuje vlhkosť a rýchlo schne. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Topánka je vybavená mäkkou penovou vložkou potiahnutou Dialinom, ktorá sa dá z obuvi vybrať a použiť vlastnú podľa potreby. Zapínanie je na jeden suchý zips, čo umožňuje pohodlné prispôsobenie k chodidlu. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. Obuv je určená pre vonkajšie nosenie.

 

 

Pre koho je vhodná dámska zdravotná obuv Varomed Tallinn?

Táto kvalitná topánka je určená najmä ženám, ktoré trpia najrôznejšími problémami chodidiel. Vďaka mäkkým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre dámy a staršie ženy s hallux valgus, hallux rigidus, kladickovytých prstoch, opuchmi nôh. Nosiť ju môžu aj ženy, ktoré majú citlivé chodidlá alebo zápaly. Topánka vám pomôže pri liečbe miernych deformácií prstov alebo kurích ok.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri hallux valgus, hallux rigidus, kladivkovitých a drápovitých prstoch, kurích okách
  • pri deformáciách alebo zápaloch
  • opuchom po operácii nôh
  • pri citlivých nohách

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka H.

Materiál prírodná koža Nappa / strečový materiál

Farba obuvi čierna, šedá

Šírka obuvi šírka H

Veľkosť obuvi 3 - 8

Typ zdravotná strečová obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading