+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Calgary82.80 € s DPH

Veľkosť:
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Farba:
ocean

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Dámska zdravotná obuv Varomed Calgary – vlastnosti

Dámska zdravotná obuv Varomed Calgary je kvalitná športovo-zdravotná obuv pre ženy, ktoré hľadajú pohodlnú obuv pre každodenné vonkajšie nosenie v letnom počasí. Obuv má širokú šírku K a je flexibilná pri zmene objemu nôh, čo prináša pohodlie pre širšie a problematické chodidlá.  Vrchný materiál je kombinácia kože s Mesh materiálom, ktorý je tvarovo prispôsobivý a priepustný. Strečový predný diel dobre kryje anomálie nôh. Obuv nemá žiadne rušivé vnútorné švy, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým poškodeniu kože. Vnútro obuvi tvorí textílna podšívka. Topánka má mäkkú penovú anatomickú stielku potiahnutú Dialinom s pamäťovým efektom, ktorú v prípade potreby je možné vymeniť za individuálnu vložku. Uzatváranie obuvi je na rýchlo-šnurovanie. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. Obuv je určená pre vonkajšie nosenie, je vhodný pre Nordic walking alebo dlhé prechádzky.

 

Pre koho je vhodná dámska zdravotná obuv Varomed Calgary?

Táto pohodlná športovo-zdravotná topánka je určená najmä ženám, ktoré trpia najrôznejšími problémami chodidiel. Vďaka antibakteriálnej podšívke Dialino je vhodná aj pre diabetičky. Je vhodná pre dámy s opuchmi nôh, napríklad po operáciách, s reumatizmom, s citlivými chodidlami a rôznych deformáciách. Nosením tejto topánky sa uľaví vaším boľavým nohám.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri kladivkovitých a drápovitých prstoch, kurích okách
  • pri deformáciách a chybnom postavení
  • pri zápaloch a pľuzgieroch
  • pri citlivých nohách a opuchoch
  • pri diabete
  • ako prevencie pre zdravé ženy

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka K.

Materiál koža / Mesh

Farba obuvi ocean

Šírka obuvi K

Veľkosť obuvi 3 - 8

Typ zdravotná profylaktická obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading