+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Turku76.20 € s DPH

Veľkosť:
40
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom. Naše zdravotné produkty sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2017/745

Zdravotná obuv Varomed Turku – vlastnosti

Kvalitná a priestranná zdravotná obuv pre ženy a mužov, ktorí potrebujú pohodlnú letnú obuv väčšej šírky ale aj ľuďom trpiacimi najrôznejšími problémami s nohami (diabetici, reumatici a pod.). Obuv má extra šírku L, čo zaručuje dostatok priestoru pre rozmerné, opuchnuté a zabandážované nohy. Topánka je vyrobená z jemnej losej kože. Obuv má antibakteriálnu podšívku Dialino, ktorá výborne absorbuje vlhkosť, rýchlo schne, je priedušná a šetrná k pokožke. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Obuv nemá žiadne rušivé vnútorné švy, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým poškodeniu kože. Topánka je vybavená mäkkou 6mm vyberateľnou vložkou s froté materiálu, ktorú môžete zameniť podľa potreby. Zapínanie je na tri suché zipsy v prednej časti a na jednu pracku na päte. Široké otváranie na tri suché zipsy umožňuje ľahké nazutie a vyzutie obuvi. Pracka na päte slúži na nastavenie potrebnej šírky päty. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná.

 

Pre koho je vhodná zdravotná obuv Varomed Turku?

Táto pohodlná letná obuv je určená pre ľudí s najrôznejšími problémami s chodidlami, napr. pre diabetikov, reumatikov, pre ľudí s citlivými chodidlami, s poruchami krvného obehu, pre rozmerné a opuchnuté nohy a pod.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri deformáciách, zápaloch a pľuzgieroch
  • pri citlivých nohách
  • pri bandážach a obväzoch
  • pri opuchoch a širokých chodidlách
  • prevencia pre zdravých ľudí

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka L.

 

Materiál losia useň

Farba obuvi čierna

Šírka obuvi L

Veľkosť obuvi 36 - 48

Typ zdravotná profylaktická obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading