+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

PEZO hladké zdravotné ponožky s voľným lemom zo 100% bavlny modré4.80 € s DPH

Veľkosť:
41 (27 cm)
43 (29 cm)
Farba:
modrá

Dostupnosť: Na sklade

Zákaz bielenia:  výrobok sa nesmie bieliť. Zákaz žehlenia:  výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné. Zákaz sušenia:  výrobok sa nesmie sušiť v bubnovej sušičke. Pranie 40: max. teplota prania 40°C, mierny postup Zákaz chemického čistenia: výrobok sa nesmie chemicky čistiť

Klasické, hladké, zdravotné ponožky s voľným lemom a retiazkovou špicou.

Pezo sú ponožky, ktoré sa svojim zložením a konštrukciou radia ku klasickým i zdravotníckym produktom. Mäkké a hrejivé na dotyk. Retiazková špička zabezpečuje nerušené nosenie aj pre diabetikov a ľudí s opúchajúcimi nohami. Jemná gumená niť je súčasťou špeciálne riešeného lemu, čo zabezpečí šetrnú priľnavosť k nohe. Pohodlná ponožka aj na doma. OEKO-Tex: testované na zdravotnú nezávadnosť.

 

Zloženie úpletu:

  • 100 % Bavlnené vlákna - bavlna  je  hlavnou prírodnou textilnou surovinou, ktorá sa vyznačuje ideálnym súhrnom vlastností pre jej použitie pri výrobe  textilných  výrobkov.  Vyznačuje sa vhodnou pevnosťou, pružnosťou, ťažnosťou, dobrými  tepelno-izolačnými  schopnosťami a  schopnosťou dobre prijímať farbivá.

 

Konštrukčné prvky:

  • Voľný lem (zdravotný lem) - voľný lem v oblasti lýtka s vysokou rozťažnosťou je ideálny pre zákazníkov, ktorý majú problémy s opuchom nôh alebo citlivou pokožkou. Komfort nosenia zabezpečuje použitie elastických materiálov (gumy) len v niektorých riadkoch hornej časti lemu.

 

  • Retiazková špica - uzatvorenie špice je spracované tak, aby bol spoj pri nosení komfortný a netlačil na prsty. Retiazkovanie špice vytvára veľmi plochý šev, pri ktorom sú jednotlivo prepojené oproti sebe ležiace očká.

 

Materiál 100% bavlnené vlákna

Farba ponožiek biela, čierna, modrá, šedá

Typ zdravotné ponožky

Výrobca TATRASVIT SVIT-SOCKS, a.s.


Loading