+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

KLASIK pánske bavlnené ponožky biele3.40 € s DPH

Veľkosť:
43 - 46
Farba:
biela

Dostupnosť: Na sklade

KLASIK klasické bavlnené ponožky – vlastnosti

Ponožky s vysokým podielom bavlny, vhodné nielen do obleku, ale i na bežné nosenie. Precízne upletené ponožky z česanej bavlny s retiazkovou špicou a piqué lemom, ktorý nezviera nohu v oblasti nad členkom.

 

Zloženie úpletu:

  • 98% Bavlnené vlákno - bavlna je hlavnou prírodnou textílnou surovinou. Je veľmi jemná na dotyk. Vyznačuje sa veľmi vysokou pevnosťou v ťahu a oderu. Bavlna dokáže nasať veľké percento vlhkosti.

 

  • 2% Polyuretán -  patrí medzi elastomerové vlákna, ktoré sa vyznačujú veľkou rozťažnosťou a schopnosťou opakovaného návratu do pôvodných rozmerov.

 

Konštrukčné prvky:

  • Retiazková špica - uzatvorenie špice je spracované tak, aby bol spoj pri nosení komfortný a netlačil prsty. Retiazkovanie špice vytvára veľmi plochý šev, priktorom sú jednotlivo prepojené oproti sebe ležiace oká.

 

  • Pohodlný / komfortný lem - komfort nosenia je zabezpečený použitím jemnej gumovej noti alebo špeciálnou konštrukciou tzv. piqué lemu, ktorý rozkladá prítlak elastanu na väčšiu plochu, takže zabraňuje zhŕňaniu lemu a pritom nezviera nohu v oblasti nad členkom.

Materiál 98% bavlnené vlákno, 2% polyuretán

Farba ponožiek biela, čierna, tmavošedá, modrá

Typ zdravotné ponožky

Výrobca TATRASVIT SVIT-SOCKS, a.s.


Loading