+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Hrejivé ponožky Praděd bledé- 3 páry8.90 € s DPH

Veľkosť:
35-38(23-25)
39-42 (26-28)
43-46 (29-31)
Farba:
mix bledá

Dostupnosť: Na sklade

Pranie:  výrobok sa smie prať vo vode s uvedenou maximálnou teplotou. Zákaz bielenia:  výrobok sa nesmie bieliť. Zákaz žehlenia:  výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné. Zákaz sušenia:  výrobok sa nesmie sušiť v bubnovej sušičke. Zákaz chemického čistenia: výrobok sa nesmie chemicky čistiť

Hrejivé ponožky Praděd – vlastnosti

Zdravotné hrejivé ponožky Praděd sú s komfortným lemom a jemne šitou špicou. Ponožky sú unisex, vhodné pre dámy i pánov. Ponožky sú vyrobené z kvalitnej bavlny a polyesteru. Hrejivý materiál udrží nohy v teple. Balenie obsahuje 3 páry. 

 

Zloženie úpletu:

  • 60% Bavlnené vlákno - bavlna je hlavnou prírodnou textílnou surovinou. Je veľmi jemná na dotyk. Vyznačuje sa veľmi vysokou pevnosťou v ťahu a oderu. Bavlna dokáže nasať veľké percento vlhkosti.

 

  • 24% Polyester 

 

  • 15% Polyamid

 

  • 1% Elastan 

 

Konštrukčné prvky:

 

  • Pohodlný / komfortný lem - komfort nosenia je zabezpečený použitím jemnej gumovej noti alebo špeciálnou konštrukciou tzv. piqué lemu, ktorý rozkladá prítlak elastanu na väčšiu plochu, takže zabraňuje zhŕňaniu lemu a pritom nezviera nohu v oblasti nad členkom.

 

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Materiál 60% bavlna, 24% polyester, 15% polyamid, 1% elastan

Farba ponožiek mix bledá

Typ zdravotné ponožky


Loading