+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná sandála Varomed Berlin77.88 € s DPH

Veľkosť:
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Farba:
bronzová

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Stretch: Strečový materiál – je to neoprénový materiál s vláknami lycry, ktorý sa dokáže prispôsobiť dennému opuchaniu nôh a následnému ustúpeniu opuchu. Používa sa pri Hallux valgus a deformáciách prstov. Pacienti tak majú chránené nohy bez otlakov. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka H: Šírka obuvi H - pre silnejšie nohy Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom. Naše zdravotné produkty sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2017/745

Zdravotná sandála Varomed Berlin – vlastnosti

Dámske zdravotné sandále Varomed Berlin sú kvalitné letné topánky pre dámy, ktoré hľadajú pohodlnú obuv do letného, teplého počasia. Je priestranná v šírke H, čo je vhodné pre chodidlá väčších šírok. Obuv je veľmi pohodlná, pritom elegantná a stabilná. Vrchný materiál je kombinácia z mäkkej kože Nappa a strečového materiálu na vnútornej strane, ktorý kryje anomálie nôh. Obuv má antibakteriálnu podšívku Dialino, ktorá výborne absorbuje vlhkosť, rýchlo schne, je priedušná a šetrná k pokožke. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Sandále sú vybavené masážnou výmennou vložkou potiahnutou kožou, ktorú je možné vymeniť za individuálnu podľa potreby. Zapínanie je na dva suché zipsy v prednej časti a na jeden suchý zips na päte. Otváranie na dva suché zipsy umožňuje sandále kompletne otvoriť, čo uľahčuje nazutie a vyzutie topánky. Zadný pásik so suchým zipsom na päte slúži na nastavenie potrebnej šírky päty. 3 cm podpätok a protišmyková podrážka zabezpečuje dobrú stabilitu obuvi. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. 

 

Pre koho je vhodná zdravotná obuv Varomed Berlin ?

Táto pohodlná zdravotná sandála je určená nie len pre ženy s hallux valgus alebo opuchmi nôh, ale aj pre dámy, ktoré trpia najrôznejšími problémami s chodidlami, ako kladivkovité prsty, kurie oká a pod. Nosiť ju môžu aj ženy s citlivými nohami, s reumatizmom, s deformáciami alebo zápalmi. Vďaka použitým materiálom uľaví Vaším boľavým nohám.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri hallux valgus
  • pri deformáciách, zápaloch a pľuzgieroch
  • pri citlivých nohách
  • pri opuchoch a širších chodidlách
  • prevencia pre zdravých ľudí

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka H.


 

Materiál prírodná koža Nappa

Farba obuvi bronzová, biela

Šírka obuvi H

Veľkosť obuvi 3 - 8

Typ zdravotná strečová obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading