+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Vancouver82.90 € s DPH

Veľkosť:
40
47
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Stretch: Strečový materiál – je to neoprénový materiál s vláknami lycry, ktorý sa dokáže prispôsobiť dennému opuchaniu nôh a následnému ustúpeniu opuchu. Používa sa pri Hallux valgus a deformáciách prstov. Pacienti tak majú chránené nohy bez otlakov. Micro: Mikrovelur – materiál vyniká vysokou kvalitou a jeho povrch ide ľahko čistiť, je veľmi príjemný a tvarovo stály Trikot: hygienická flísová podšívka. Vložka: výmenná anatomická vložka Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom. Naše zdravotné produkty sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2017/745

Dámska zdravotná obuv Varomed Vancouver – vlastnosti

Dámska zdravotná obuv Varomed Vancouver je kvalitná topánka pre ženy, ktoré hľadajú pohodlnú obuv pre každodenné vonkajšie nosenie. Topánka je dostatočne široká a má priestrannú špičku. Predná časť zvršku obuvi je vyrobená zo strečového materiálu, ktorý sa dokonale prispôsobí požadovanej šírke nohy. Zadná časť obuvi je vyrobená z materiálu microvelúr – čo je kvalitný syntetický materiál pripomínajúci brúsenú kožu. Obuv je určená pre vonkajšie nosenie, ale nie je vode odolná. Tieto poltopánky sa rýchlo a pohodlne zapínajú na suchý zips.

Obuv má anatomickú vyberateľnú vložku potiahnutú kožou, ktorú je možné vymeniť za individuálnu vložku podľa potreby. Podošva má protišmykovú úpravu a pevný opätok pre lepšiu stabilitu pri chôdzi. Výška tejto topánky zabezpečuje väčšiu stabilitu v členku a päte. Údržba: neprať, len čistiť.

Táto topánka má šírku L.

 

Pre koho je vhodná dámska zdravotná obuv Varomed Vancouver?

Táto kvalitná topánka je určená najmä ženám, ktoré trpia najrôznejšími problémami chodidiel. Vďaka mäkkým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre dámy a staršie ženy s opuchmi nôh, pri hallux valgus, hallux rigidus a pod. Nosiť ju môžu aj ženy, ktoré trpia cukrovkou alebo reumatizmom. Topánka vám pomôže pri liečbe miernych deformácií prstov alebo kurích ok.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri hallux valgus, hallux rigidus, kladivkovitých a drápovitých prstoch, kurích okách
  • pri deformáciách alebo zápaloch
  • opuchom po operácii nôh
  • pri citlivých nohách

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka L.

Materiál mikrovelúr / strečový materiál

Farba obuvi čierna

Šírka obuvi L

Veľkosť obuvi 36 - 47

Typ zdravotná strečová obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading