+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Sydney73.86 € s DPH

Veľkosť:
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Farba:
žlto-šedá

Dostupnosť: Na externom sklade

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka K: Šírka K - pre silné nohy a rozmernejšie obväzy. Memory Effekt: MEMORY Effekt – výmenná vložka s Memory Efektom a COOL-MAXOVÝM poťahom: vložka sa vracia po vyzutí obuvi do pôvodného tvaru.

Dámska zdravotná obuv Varomed Sydney– vlastnosti

Dámska zdravotná obuv Varomed Sydney je kvalitná športovo-zdravotná obuv pre ženy, ktoré hľadajú pohodlnú obuv pre každodenné vonkajšie nosenie. Obuv má širokú šírku K a je flexibilná pri zmene objemu nôh. Vrchný materiál je kombinácia kože s pleteným textilným materiálom, ktorý sa dobre prispôsobuje nohe a tým dobre kryje anomálie nôh. Obuv nemá žiadne rušivé vnútorné švy, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým poškodeniu kože. Vnútro obuvi tvorí antibakteriálna podšívka Dialino, ktorá dobre absorbuje vlhkosť a rýchlo schne. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Topánka má mäkkú penovú anatomickú stielku potiahnutú Dialinom s pamäťovým efektom, ktorú v prípade potreby je možné vymeniť za individuálnu vložku. Uzatváranie obuvi je na šnurovanie. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. Obuv je určená pre vonkajšie nosenie. Tento model sa dá objednať vo farbe žlto-šedá.

 

Pre koho je vhodná dámska zdravotná obuv Varomed Sydney?

Táto pohodlná športovo-zdravotná topánka je určená najmä ženám, ktoré trpia najrôznejšími problémami chodidiel. Vďaka antibakteriálnej podšívke Dialino je vhodná aj pre diabetičky. Je vhodná pre dámy s opuchmi nôh, napríklad po operáciách, s reumatizmom, s citlivými chodidlami, pri hallux valgus a rôznych deformáciách. Nosením tejto topánky sa uľaví vaším boľavým nohám.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri hallux valgus, hallux rigidus, kladivkovitých a drápovitých prstoch, kurích okách
  • pri deformáciách a chybnom postavení
  • pri zápaloch a pľuzgieroch
  • pri citlivých nohách a opuchoch
  • pri diabete
  • ako prevencie pre zdravé ženy

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka K.

Materiál prírodná useň (koža) / pletený textilný materiál

Farba obuvi žlto-šedá

Šírka obuvi K

Veľkosť obuvi 3 - 8

Typ dámska zdravotná obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading