+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Stockholm62.30 € s DPH

Veľkosť:
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
48
Farba:
modrá

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Wonder: vrchný materiál Wonder. Froté: Podšívka froté – má antibakteriálne vlastnosti dosiahnuté iónmi striebra, ktoré zabraňujú vzniku plesní a rastu hub. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy. Pranie: Tento model sa môže z hygienických dôvodov prať v automatickej pračke pri 30°C. Naše zdravotné produkty sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2017/745

Zdravotná terapeutická obuv Varomed Stockholm – vlastnosti

Zdravotná terapeutická obuv Varomed Stockholm je pohodlná topánka pre ženy a mužov, ktorí potrebujú kvalitnú obuv väčšej šírky. Topánka má extra šírku L, čo zaručuje dostatok priestoru pre boľavé, opuchnuté a zabandážované nohy. Vrchný materiál je Wonder. Je to textilný materiál mimoriadne jemného vzhľadu a je odolný voči opotrebeniu a veľmi ľahko udržiavateľný. Topánka má antibakteriálnu froté podšívku s iónmi striebra, ktoré zabraňujú vzniku plesní a rastu hub. Obuv má 6mm výmennú vložku z mäkkej peny, ktorá je potiahnutá s froté. Zapínanie je na dva suché zipsy, čo umožňuje obuv v prednej časti kompletne otvoriť. Zadný opátok slúži k správnemu usadeniu päty a k stabilizácii chodidla. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. Je vhodná aj na vonkajšie použitie. Obuv je možné prať do 30°C.

 

Pre koho je vhodná zdravotná obuv Varomed Stockholm?

Táto pohodlná topánka je určená hlavne pre ľudí po pooperačných stavoch ale aj pre ľudí, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka použitým materiálom je vhodná pre ľudí s reumatizmom, s citlivými chodidlami, s poruchami krvného obehu atď. Topánka vám pomôže pri liečbe deformácií prstov alebo kurích ok.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri citlivých nohách

  • pri deformáciách alebo zápaloch

  • pri bandážach a obväzoch

  • opuchom po operácii nôh

  • prevencia 

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka L.

Materiál Wonder materiál s froté podšívkou

Farba obuvi modrá

Šírka obuvi L

Veľkosť obuvi 36 - 48

Typ zdravotná terapeutická obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading