+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Singapur68.00 € s DPH

Veľkosť:
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Farba:
šedá

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Stretch: Strečový materiál – je to neoprénový materiál s vláknami lycry, ktorý sa dokáže prispôsobiť dennému opuchaniu nôh a následnému ustúpeniu opuchu. Používa sa pri Hallux valgus a deformáciách prstov. Pacienti tak majú chránené nohy bez otlakov. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka Šírka H1/2: Šírka obuvi H 1/2 - pre silnejšie nohy a nohy s obväzmi. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Zdravotná obuv Varomed Singapur

Dámska sandála z jemnej kože Nappa v oblasti nartu je na šnurovanie, v pätovej časti je nastavitelný remienok. Vnútorný bok je zo strečového materiálu, čo je vhodné pri nohách s hallux valgus, kladivkovkové prsty, kurie oká. Šírka H je vhodná pre širšiu a poškodenú nohu, ktorej robia problém otlaky. Tieto pekné sandále majú podšívku Dialino, ktorá výborne absorbuje vlhkosť. Obuv je vhodná na celodenné nosenie, vďaka nízkemu opätku a možnosti ľubovoľne si nastaviť šírku.

Veľa žien má problém s opuchnutím nôh v priebehu dňa, tu si stačí uvoľniť suchý zips a obuv sa pomocou strečového materiálu prispôsobí nohe.

 

 

Pre koho je vhodná dámska zdravotná obuv Varomed Singapur?

Táto flexibilná sandála v šírke K je určená najmä ženám, ktoré trpia najrôznejšími problémami chodidiel. Vďaka mäkkým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre dámy s citlivými nohami, s opuchmi nôh, napríklad pri hallux valgus, hallux rigidus, kurích okách a rôznych deformáciách.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri hallux valgus, hallux rigidus, kladivkovitých a drápovitých prstoch, kurích okách
  • pri deformáciách, zlom postavení alebo zápaloch
  • pri citlivých nohách na bolesť
  • pri širších chodidlách

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Materiál prírodná koža Nappa

Farba obuvi šedá

Šírka obuvi H

Veľkosť obuvi 3 - 8

Typ zdravotná strečová obuv

Výrobca Florett


Loading