+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Perpignan92.28 € s DPH

Veľkosť:
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Farba:
olivová
šedá-kremičitá

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Stretch: Strečový materiál – je to neoprénový materiál s vláknami lycry, ktorý sa dokáže prispôsobiť dennému opuchaniu nôh a následnému ustúpeniu opuchu. Používa sa pri Hallux valgus a deformáciách prstov. Pacienti tak majú chránené nohy bez otlakov. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka K: Šírka K - pre silné nohy a rozmernejšie obväzy. Naše zdravotné produkty sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2017/745

Dámska zdravotná obuv Varomed Perpignan – vlastnosti

Dámska zdravotná obuv Varomed Perpignan je kvalitná obuv pre ženy, ktoré hľadajú pohodlnú a flexibilnú obuv pre každodenné vonkajšie nosenie. Topánka má dostatočnú šírku K a je flexibilná pri zmene objemu nôh. Vrchný materiál je vysoko kvalitná koža v kombinácii s pružným strečovým materiálom, ktorý sa dobre prispôsobuje nohe a tým dobre kryje anomálie nôh. Obuv má antibakteriálnu podšívku Dialino, ktorá dobre absorbuje vlhkosť a rýchlo schne. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Obuv nemá žiadne rušivé vnútorné švy, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým poškodeniu kože. Topánka má mäkkú penovú anatomickú stielku. V prípade potreby je ju možné vymeniť za individuálnu vložku. Špecialitou tejto obuvi je miesto pri päte. Nastrihnutím podšívky v určenom mieste z jednej aj z druhej strany dochádza k využitiu prídavnej strečovej funkcie, čo umožňuje ľahšie obutie a prispôsobenie sa širšej nohe.  Obuv je na šnurovanie. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. Obuv je určená pre vonkajšie nosenie.

 

Pre koho je vhodná dámska zdravotná obuv Varomed Perpignan?

Táto extrémne flexibilná topánka je určená najmä ženám, ktoré trpia najrôznejšími problémami chodidiel. Vďaka mäkkým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre dámy s opuchmi nôh, napríklad po liečbe lymfatického systému, pri hallux valgus, hallux rigidus, kurích okách a rôznych deformáciách.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri hallux valgus, hallux rigidus, kladivkovitých a drápovitých prstoch, kurích okách
  • pri deformáciách, zlom postavení alebo zápaloch
  • po odvodňovacej terapii pri lymfodémoch
  • pri poruchách krvného systému
  • pri slabej polyneuropatii

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Materiál prírodná useň (koža)

Farba obuvi olivová, šedá-kremičitá

Šírka obuvi K

Veľkosť obuvi 3 - 8

Typ zdravotná obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading