+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Memphis107.40 € s DPH

Veľkosť:
41
42
43
44
45
46
47
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka Šírka H: Šírka obuvi H - pre silnejšie nohy TR: podrážky sú vyrobené z kaučuku. Výhodou tohto druhu podrážky sú dobré protišmykové vlastnosti a zvýšená odolnosť voči oderu. Výmenná vložka s pamäťovým efektom: vrstva s pamäťovým efektom vo výmennej vkladacej vložke zaisťuje, že sa tato uformuje po vyzutí obuvi do pôvodného tvaru a týmto si uchováva svoju nárazovú tlmiacu schopnosť

Pánska zdravotná obuv Varomed Memphis – vlastnosti

Pánska zdravotná obuv Varomed Memphis je priestranná kvalitná obuv pre mužov v šírke H. Táto zdravotná topánka je určená nielen mužom, ktorí hľadajú pohodlnú obuv väčšej šírky, ale aj pánom trpiacimi najrôznejšími problémami s nohami. Obuv je vyrobená z prírodnej losej kože, ktorá dobre odoláva opotrebeniu, je priedušná a vyznačuje sa veľkou elasticitou. Široké otváranie na dva suché zipsy umožňuje ľahké nazutie a vyzutie topánky, zároveň umožňuje prispôsobiť šírku obuvi počas dňa, kedy noha opúcha. Obuv má antibakteriálnu podšívku Dialino s pamäťovým efektom, ktorá je veľmi jemná a príjemná pre pokožku a zároveň dobre absorbuje vlhkosť, rýchlo schne a je priedušná. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Obuv nemá žiadne rušivé vnútorné švy, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým poškodeniu kože. Topánka má mäkkú penovú anatomickú stielku potiahnutú Dialinom, ktorá sa dá v prípade potreby vymeniť za individuálnu vložku. Podrážka je TR. Tr podrážky sú vyrobené z kaučuku, majú dobré protišmykové vlastnosti a zvýšenú odolnosť voči oderu. 

 

Pre koho je vhodná pánska zdravotná obuv Varomed Memphis?

Táto pohodlná topánka je určená hlavne pre mužov, pacientov s diabetom, ale aj pre zdravých mužov, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka mäkkým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom chodení. Je vhodná pre pánov s reumatizmom, s citlivými chodidlami, s poruchami krvného obehu atď.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri diabete
  • pri zápaloch a pluzgieroch
  • pri citlivých chodidlách
  • pri miernych opuchoch
  • pri poruchách krvného obehu
  • pri slabej polyneuropatii
  • prevencia zdravých mužov

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka H.

Materiál prírodná losia useň (koža)

Farba obuvi čierna

Šírka obuvi H

Veľkosť obuvi 41 - 47

Typ pánska zdravotná obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading