+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Marseille75.89 € s DPH

Veľkosť:
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
Farba:
modrá

Dostupnosť: na objednávku

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Mesh: Mashmateriál je veľmi mäkký a prispôsobivý, je konštruovaný tak, aby dokázal odvádzať teplo a vlhkosť, ľahko sa čistí a perie. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka K: Šírka K - pre silné nohy a rozmernejšie obväzy. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Dámska športová poltopánka v šírke K určená pre užšiu pätu a objemnejší v nárt. Vrchný materiál je z kože Napa v kombinácii s textilným vzdušným Masch materiálom. Vďaka materiálu z mäkkej priedušnej sieťoviny je teniska vhodná na leto. Oblý tvar poskytuje dostatok miesta pre prsty. Mäkká Dialino podšívka je antibakteriálna a schopná absorbovať veľké množstvo vlhkosti, rýchle schne, je priedušná a šetrná k pokožke. Obuv je vybavená jemnou anatomickou penovou vložkou, ktorá sa dá z obuvi vybrať a použiť vlastnú podľa potreby. 

Indikácie: - predchádzanie otlakom, - pri polyneuropatiách, - citlivé nohy, - opuchnuté nohy, deformácie nôh a prstov, - zápaly nôh

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si:

Ako si odmerať nohu

Informácie o zdravotnej obuvi

Materiál koža Napa v kombinácii s textilom

Veľkosť obuvi 3 - 8

Šírka obuvi K

Farba obuvi modrá

Typ profylaktická obuv

Výrobca Florett


Otázka na predajcu


Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM