+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Marseille77.88 € s DPH

Veľkosť:
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
Farba:
modrá
čierna

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Mesh: Mashmateriál je veľmi mäkký a prispôsobivý, je konštruovaný tak, aby dokázal odvádzať teplo a vlhkosť, ľahko sa čistí a perie. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka K: Šírka K - pre silné nohy a rozmernejšie obväzy. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

 

Dámska zdravotná obuv Varomed Marseille – vlastnosti

Dámska zdravotná obuv Varomed Marseille je kvalitná strečová obuv v šírke K pre ženy, ktoré hľadajú pohodlnú obuv pre každodenné vonkajšie nosenie. Topánka je určená pre užšiu pätu a objemnejší nart. Vrchný materiál je kombinácia prírodnej kože Nappa s textilným vzdušným Mesh materiálom. Vďaka materiálu z mäkkej priedušnej sieťoviny je teniska vhodná na leto. Oblý tvar poskytuje dostatok miesta pre prsty. Zapínanie je na dva suché zipsy, čo umožňuje dobré prispôsobenie sa nohe. Obuv má mäkkú penovú antibakteriálnu podšívku Dialino, ktorá dobre absorbuje vlhkosť a rýchlo schne. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Obuv nemá žiadne rušivé vnútorné švy, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým poškodeniu kože. Topánka je vybavená jemnou anatomickou penovou vložkou, ktorá sa dá z obuvi vybrať a použiť vlastnú podľa potreby. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. Obuv je určená pre vonkajšie nosenie.

 

Pre koho je vhodná dámska zdravotná obuv Varomed Marseille?

Táto športová topánka v šírke K je určená najmä ženám, ktoré trpia najrôznejšími problémami chodidiel. Vďaka mäkkým materiálom uľaví boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre dámy s citlivými nohami, s opuchmi nôh, kurích okách a rôznych deformáciách. Nosením tejto obuvi budete predchádzať vznikom otlakov.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri opuchoch
  • pri deformáciách, zlom postavení alebo zápaloch
  • pri citlivých nohách na bolesť
  • predchádzanie otlakov

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Materiál koža Napa v kombinácii s Mash materiálom

Farba obuvi modrá, čierna

Šírka obuvi K

Veľkosť obuvi 3 - 8

Typ zdravotná profylaktická obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading