+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Lyon piesková110.90 € s DPH

Veľkosť:
5
5.5
6
6.5
7
7.5
Farba:
piesková

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Stretch: Strečový materiál – je to neoprénový materiál s vláknami lycry, ktorý sa dokáže prispôsobiť dennému opuchaniu nôh a následnému ustúpeniu opuchu. Používa sa pri Hallux valgus a deformáciách prstov. Pacienti tak majú chránené nohy bez otlakov. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka K: Šírka K - pre silné nohy a rozmernejšie obväzy. Naše zdravotné produkty sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2017/745

Dámska zdravotná obuv Varomed Lyon – vlastnosti

Dámska zdravotná obuv Varomed Lyon je kvalitná obuv v šírke K na každodenné vonkajšie nosenie. Topánka je flexibilná pri zmene objemu nôh. Vrchný materiál je kombinácia prírodnej kože a strečového materiálu, ktorý sa dobre prispôsobuje nohe a tým dobre kryje anomálie nôh. Zapínanie je na dva suché zipsy, čo umožňuje dobré prispôsobenie sa nohe. Obuv má mäkkú penovú antibakteriálnu podšívku Dialino, ktorá dobre absorbuje vlhkosť a rýchlo schne. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Obuv nemá žiadne rušivé vnútorné švy, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým poškodeniu kože. Topánka je vybavená jemnou anatomickou stielkou potiahnutou Dialinom, ktorá sa dá z obuvi vybrať a použiť vlastnú podľa potreby. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. Obuv je určená pre vonkajšie nosenie.

 

Pre koho je vhodná dámska zdravotná obuv Varomed Lyon?

Táto flexibilná topánka v šírke K je určená najmä ženám, ktoré trpia najrôznejšími problémami chodidiel. Vďaka mäkkým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre dámy s citlivými nohami, s opuchmi nôh, napríklad po liečbe lymfatického systému, pri hallux valgus, hallux rigidus, kurích okách a rôznych deformáciách.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri hallux valgus, hallux rigidus, kladivkovitých a drápovitých prstoch, kurích okách
  • pri deformáciách, zlom postavení alebo zápaloch
  • po odvodňovacej terapii pri lymfodémoch
  • pri poruchách krvného systému
  • pri slabej polyneuropatii

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Materiál prírodná useň (koža) / strečový materiál

Farba obuvi piesková

Šírka obuvi K

Veľkosť obuvi 3 - 8

Typ zdravotná obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading