+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Kiew zimná


129.00 €119.00 € s DPH

Ušetríte 10.00 € (-8%)

Veľkosť:
42
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na sklade

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy. SympaTex: SympaTex – vodotesný, vzduchu odolný, paropriepustný

Pánska zdravotná obuv Varomed Kiew – vlastnosti

Pánska zimná diabetická obuv Varomed Kiew je pohodlná zateplená topánka v šírke l pre mužov, ktorí potrebujú v chladnom počasí kvalitnú obuv na každodenné nosenie, Obuv má dostatok priestoru pre ojemnejšie chodidlá. Topánka je vyrobená je vyrobená z prírodných usňových (kožených) materiálov, ktoré dobre odolávajú opotrebeniu, sú priedušné a vyznačujú sa veľkou elasticitou. Zároveň je vybavená sympatexovou membránou, ktorá je vode odolná, vetru odolná a priedušná. Obuv má teplú syntetickú podšívku, mäkko vybandažovanú a nemá žiadne rušivé vnútorné švy, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým poškodeniu kože. Topánka má mäkkú penovú anatomickú stielku, ktorá sa dá v prípade potreby vymeniť za individuálnu vložku. Podrážka je z ekologického materálu PU, je veľmi ľahká a pevná. 

 

Pre koho je vhodná pánska zdravotná obuv Varomed Kiew?

Táto kvalitná obuv je určená hlavne pre mužov, pacientov s cukrovkou, ale aj pre zdravých mužov, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka použitým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre mužov a starších pánov so syndrómom tzv. diabetickej nohy, s reumatizmom, s citlivými nohami, s poruchami krvného obehu, s opuchmi chodidieľ a pod. Obuv znižuje preťaženie nôh, kolien a chrbta.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pre studené nohy, napr. pri zníženej mobilite alebo poruchách prekrvenia
  • pri tzv. diabetickej nohe
  • pri deformáciách, zápaloch a pluzgieroch
  • pri citlivých nohách a opuchoch
  • pri širokých chodidlách
  • prevencia zdravých mužov

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka L.

 

Materiál useň (prírodná koža)

Farba obuvi čierna

Šírka obuvi L

Veľkosť obuvi 44

Typ diabetická obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading