+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Grenoble


60.24 €50.24 € s DPH

Ušetríte 10.00 € (-17%)

Veľkosť:
38
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na sklade

Imitácia kože: Materiál imitujúci kožu – opticky je vyrobený k nerozoznaniu od kože. Tento materiál je mäkký a odoláva fľakom. Povrch materiálu odoláva vlhkosti a dá sa dobre čistiť. Froté: Podšívka froté – má antibakteriálne vlastnosti dosiahnuté iónmi striebra, ktoré zabraňujú vzniku plesní a rastu hub. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy. Coolmax: Výmenná stielka s cool – maxovým poťahom. Zabraňuje prehriatiu nôh, rýchle schne, odvádza vlhkosť z tela, mäkký, príjemný pocit pri nosení. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom. Naše zdravotné produkty sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2017/745

Zdravotná terapeutická obuv Varomed Grenoble – vlastnosti

Zdravotná terapeutická šľapka Varomed Grenoble je pohodlná papuča pre ženy aj mužov, ktorí potrebujú kvalitnú obuv väčšej šírky na každodenné nosenie. Šľapka je dostatočne široká, má extra šírku L. Je vyrobená v kombinácii zo syntetickej usne a strečového materiálu v oblasti prstov. Šľapka má hygienickú antibakteriálnu froté podšívku s iónmi striebra, ktoré zabraňujú vzniku plesní a rastu hub. Papuča má výmennú penovú vložku potiahnutú COOL-MAXEM, kotá zabraňuje zvýšeniu teploty v obuvi, odvádza vlhkosť a rýchlo schne, čo sú optimálne vlastnosti pri neustálom používaní obväzov na nohách. Zapínanie je na jeden suchý zips. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. Podrážka je vhodná aj na vonkajšie použitie. Papuču nie je možné prať.  

 

Pre koho je vhodná zdravotná obuv Varomed Grenoble?

Táto pohodlná papuča je určená hlavne pre ľudí po pooperačných stavoch ale aj pre ľudí, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka použitým materiálom je vhodná pre ľudí s reumatizmom, s citlivými chodidlami, s poruchami krvného obehu atď. Topánka vám pomôže pri liečbe miernych deformácií prstov alebo kurích ok.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pooperačné stavy
  • pri citlivých nohách
  • pri deformáciách, opuchoch alebo zápaloch
  • pri bolesti v pätnej časti

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka L.

Materiál syntetická useň

Farba obuvi čierna

Šírka obuvi L

Veľkosť obuvi 36 - 48

Typ zdravotná terapeutická obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading