+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Glenn čierna88.20 € s DPH

Veľkosť:
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka K: Šírka K - pre silné nohy a rozmernejšie obväzy. Memory Effekt: MEMORY Effekt – výmenná vložka s Memory Efektom a COOL-MAXOVÝM poťahom: vložka sa vracia po vyzutí obuvi do pôvodného tvaru. Naše zdravotné produkty sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2017/745

Dámska zdravotná obuv Varomed Glenn – vlastnosti

Dámska zdravotná obuv Varomed Glenn je kvalitná športová obuv v šírke K na každodenné vonkajšie nosenie i športové aktivity. Pohodlne sa nazúva, je flexibilná pri zmene objemu nôh. Vrchný materiál je pletený textilný materiál, ktorý sa dobre prispôsobuje nohe a tým dobre kryje anomálie nôh. Zapínanie je na šnurovanie, čo umožňuje dobré prispôsobenie sa nohe. Obuv má mäkkú penovú antibakteriálnu podšívku Dialino, ktorá dobre absorbuje vlhkosť a rýchlo schne. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Obuv nemá žiadne rušivé vnútorné švy, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým poškodeniu kože. Anatomická stielka potiahnutá Dialinom má pamäťový efekt a tlmí nárazy, ale dá sa z obuvi vybrať a použiť vlastnú podľa potreby. Dvojfarebná športová podrážka je ideálna na tréningy v interiéry alebo exteriéry. Podrážka je z ekologického materiálu PU, má nízku hmotnosť ale vydrží vysokú záťaž.

 

Pre koho je vhodná dámska zdravotná obuv Varomed Glenn?

Aj ženy s širšou nohou môžu byť pohodlne a štýlovo obuté pre aktívny život. Táto flexibilná topánka v šírke K je určená najmä ženám, ktoré trpia najrôznejšími problémami chodidiel. Vďaka mäkkým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre dámy s citlivými nohami, s opuchmi nôh, napríklad pri hallux valgus, hallux rigidus, kurích okách a rôznych deformáciách.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri hallux valgus, hallux rigidus, kladivkovitých a drápovitých prstoch, kurích okách
  • pri deformáciách, zlom postavení alebo zápaloch
  • pri citlivých nohách na bolesť

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

 

 

 

Materiál pletený textilný materiál

Farba obuvi čierna, lososová, modrá

Šírka obuvi K

Veľkosť obuvi 3 - 8

Typ zdravotná strečová obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading