+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Fenton


77.88 €51.99 € s DPH

Ušetríte 25.89 € (-33%)

Veľkosť:
4
Farba:
slonová kosť

Dostupnosť: Na sklade

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka K: Šírka K - pre silné nohy a rozmernejšie obväzy. Memory Effekt: MEMORY Effekt – výmenná vložka s Memory Efektom a COOL-MAXOVÝM poťahom: vložka sa vracia po vyzutí obuvi do pôvodného tvaru.

Dámska zdravotná obuv Varomed Fenton– vlastnosti

Dámska zdravotná obuv Varomed Fenton je kvalitná športová obuv pre ženy, ktoré hľadajú pohodlnú obuv pre každodenné vonkajšie nosenie. Topánka má dostatočnú šírku K a je flexibilná pri zmene objemu nôh. Vrchný materiál je kombinácia kože s textilným materiálom, ktorý sa dobre prispôsobuje nohe a tým dobre kryje anomálie nôh. Obuv má antibakteriálnu podšívku Dialino, ktorá dobre absorbuje vlhkosť a rýchlo schne. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Obuv nemá žiadne rušivé vnútorné švy, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým poškodeniu kože. Topánka má mäkkú penovú anatomickú stielku potiahnutú Dialinom s pamäťovým efektom. V prípade potreby je ju možné vymeniť za individuálnu vložku. Obuv je na šnurovanie. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. Obuv je určená pre vonkajšie nosenie. Tento model sa dá objednať vo farbe slonová kosť.

 

Pre koho je vhodná dámska zdravotná obuv Varomed Fenton?

Táto pohodlná športová topánka je určená najmä ženám, ktoré trpia najrôznejšími problémami chodidiel. Vďaka mäkkým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre dámy s diabetom, s opuchmi nôh, napríklad po operáciách, s reumatizmom, s citlivými chodidlami, pri hallux valgus a rôznych deformáciách.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri hallux valgus, hallux rigidus, kladivkovitých a drápovitých prstoch, kurích okách
  • pri deformáciách alebo zápaloch
  • pri citlivých nohách a opuchoch
  • pre diabetikov

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka K.

 

Materiál prírodná useň (koža) / textilný materiál

Farba obuvi slonová kosť

Šírka obuvi K

Veľkosť obuvi 3 - 8

Typ dámska zdravotná obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading