+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Brooklyn87.48 € s DPH

Veľkosť:
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka K: Šírka K - pre silné nohy a rozmernejšie obväzy. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Dámska zdravotná obuv Varomed Brooklyn – vlastnosti

Kompletný systém: obuv a vložka pre pätnú ostrohu.

Dámska zdravotná obuv Varomed Brooklyn je kvalitná športová obuv pre ženy s pätnou ostrohou. Topánka má dostatočnú šírku K. Vrchný materiál je z kvalitnej kože. Obuv má antibakteriálnu podšívku Dialino, ktorá dobre absorbuje vlhkosť a rýchlo schne. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Vložka je potiahnutá mikrovelúrom a v oblasti päty je zapracovaný odľahčujúci vankúš na odľahčenie a zmiernenie bolesti. Má dobre tvarovanú pozdĺžnu klenbu, čím su zachytené čiastočné tlaky päty, a srdiečko pre priečne ploché nohy. Podošva je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. PU podošva je s integrovaným vankúšom pre pätnú ostrohu. Obuv má nízku hmotnosť a je určená pre vonkajšie nosenie.

 

Pre koho je vhodná dámska zdravotná obuv Varomed Brooklyn?

Táto športová obuv je určená hlavne ženám, ktoré trpia pätnou ostrohou. Vďaka mäkkým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Chodením v tejto obuvi budete predchádzať otlakom pri citlivých chodidlách.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pre pätnú ostrohu
  • viac miesta v obuvi

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Materiál prírodná koža

Farba obuvi čierna

Šírka obuvi K

Veľkosť obuvi 3.5 - 7.5

Typ zdravotná obuv pre pätnú ostohu

Výrobca Florett GmbH


Loading