+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Basel L


98.69 €78.69 € s DPH

Ušetríte 20.00 € (-20%)

Veľkosť:
41
42
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na sklade

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Dámska zdravotná obuv Varomed Basel L – vlastnosti

Dámska zdravotná obuv Varomed Basel je určená nie len zákazníčkám, ktoré hľadajú pohodlnú obuv väčších šírok, ale aj pre ženy trpiacimi najrôznejšími problémami s nohami, ako diabetičky, reumatičky atď. Obuv má šírku L pre silné nohy a rozmerné obväzy. Topánka je vyrobená z prírodnej kože Nappa, ktorá odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušná. Tieto topánky sa ľahko a pohodlne nazúvajú a vyzúvajú vďaka suchému zipsu. Obuv má antibakteriálnu podšívku Dialino, ktorá dobre absorbuje vlhkosť, rýchlo schne, je priedušná a šetrná k pokožke. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Obuv nemá žiadne rušivé vnútorné švy, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým poškodeniu kože. Topánka má mäkkú penovú anatomickú stielku potiahnutú Dialinom, ktorá sa dá v prípade potreby vymeniť za individuálnu vložku. Vďaka šírke L vzniká dostatok priestoru v oblasti nartu a prstových kĺbov. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je vystužená, veľmi ľahká a pevná. Tento model je možné objednať aj v šírke R - extrémna šírka.

 

Pre koho je vhodná dámska zdravotná obuv Varomed Basel?

Táto obuv bola špeciálne vyvinutá pre diabetičky s opuchnutými končatinami, ochrnutím a deformáciami nôh. Je vhodná pre dámy s opuchmi nôh, napríklad po operáciách, s reumatizmom, s citlivými chodidlami. Nosením tejto topánky sa uľaví vaším boľavým nohám.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri tzv. diabetickej nohe
  • pri poruchách krvného obehu
  • pri zápaloch a pľuzgieroch
  • pri citlivých chodidlách
  • pri miernych deformáciách a opuchoch
  • ako prevencie pre zdravé ženy

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka L.

Materiál prírodná koža Nappa

Farba obuvi čierna

Šírka obuvi L

Veľkosť obuvi 37 - 42

Typ dámska diabetická obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading