+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

WERAS teplé vlnené celofroté ponožky3.48 € s DPH

Veľkosť:
39-41 (26-27)
45-47 (30-31)
Farba:
čierno-biela

Dostupnosť: Na sklade

Zákaz bielenia:  výrobok sa nesmie bieliť. Zákaz žehlenia:  výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné. Zákaz sušenia:  výrobok sa nesmie sušiť v bubnovej sušičke. Pranie 40: max. teplota prania 40°C, mierny postup Zákaz chemického čistenia: výrobok sa nesmie chemicky čistiť

Weras vlnené ponožky pre zimné športy a turistiku v štýle retro. Vzorované pánske a dámske vlnené ponožky. Kombinácia použitých prírodných a funkčných materiálov spolu s funkčnými zónami zabezpečuje dokonalý pocit tepla. Funkčný materiál zabezpečuje intenzívny odvod vlhkosti, ktorá je transportovaná do podielu prírodného materiálu čím zabezpečuje pocit sucha a vytvárajú dokonalú mikroklímu pre Vaše nohy i pri dlhodobej záťaži v nízkych teplotách. Pohodlný plyš výrazne zmierňuje možnosť vzniku otlakov.

 

Zloženie úpletu:

  • 40% Vlnené vlákna - ovčia vlna patrí medzi najstaršie a najdôležitejšie prírodné textilné materiály, ktoré používalo ľudstvo už v dávnych dobách na odievanie. Vyznačuje sa hrejivosťou, je príjemná na dotyk a dobre prijíma farbivá. Pre bežné použitie je upravovaná proti plsteniu.

 

  • 34% Polyamidové vlákna (PA/PAD) - sú syntetické vlákna (nylonové) s dobrou pevnosťou, odolnosťou voči oderu, dobre sa farbia a vyznačujú sa nízkou navlhavosťou.

 

  • 24% Acrylové vlákna (PAN) - vynikajú najmä stálosťou na svetle, pevnosťou, ťažnosťou a odolnosťou voči kyselinám. Nemajú sklon ku žmolkovaniu a plsteniu. Vyrábajú sa často v zmesi s vlnou.

 

  • 2% Polyuretán (PUR) - tento materiál patrí medzi elastomerové vlákna, ktoré sa vyznačujú veľkou rozťažnosťou a schopnosťou opakovaného a takmer úplného návratu do pôvodných rozmerov. Bežný výraz pre tieto vlákna je odvodený od jedného z výrobcov - Lycra. Poznáme aj opriadenú lycru - buď polyamidom alebo bavlnou.

 

Konštrukčné prvky:

  • Pohodlný komfortný lem - komfort nosenia je zabezpečený použitím jemnej gumovej nite alebo špeciálnou konštrukciou tzv. piqué lemu, ktorý rozkladá prítlak elastanu na väčšiu plochu, takže zabraňuje zhŕňaniu lemu a pritom nezviera nohu v oblasti nad členkom.

 

Materiál 40% vlna, 24% polyakrylnitril, 34% polyamid, 2% elastan

Farba ponožiek čiermo-biela

Typ teplé vlnené ponožky

Výrobca TATRASVIT SVIT-SOCKS, a.s.


Otázka na predajcu


Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM