+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Pánske sandále čierne9.75 € s DPH

Veľkosť:
45
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na sklade

Šírka H: Šírka obuvi H - pre silnejšie nohy Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Pánske sandále čierne – vlastnosti

Pánska sandále v čiernej farbe pre mužov, ktorí potrebujú pohodlnú obuv na každodenné nosenie. Vrchný materiál je zo syntetickej usne (kože), ktorá odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušná. Zapínanie je na tri nastaviteľné remienky s kovovými prackami, ktoré umožňujú prispôsobenie šírky obuvi podľa potreby. Majú otvorenú špičku. Čierna podrážka je protišmyková, jednozložková z PU materiálu, priamo vstrekovaná. Je to ekologický materiál, veľmi ľahký, pevný, zabezpečuje dobrú stabilitu a dlhú životnosť.

 

Pre koho je vhodná pánska sandála?

Táto sandála je určená pre mužov na bežné domáce nosenie, na záhradu ale aj na dlhšie letné prechádzky. Vynikajú dobrou ergonómiou, ľahkosťou a pohodlným nosením. 

 

Kto vyrába pánske sandále?

Slovenská spoločnosť Mjartan s. r. o. začala výrobu v roku 1997. Ponúka širokú škálu papúč a ortopedicko-rehabilitačných topánok značky Ortomed.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Materiál Pu s textilom

Farba obuvi čierna

Šírka obuvi G

Veľkosť obuvi 41 - 46

Typ pánska sandála

Výrobca Mjartan s. r. o.


Loading