+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Pánska ortopedická šľapka 3004 piesková19.70 € s DPH

Veľkosť:
41
42
43
44
45
46
Farba:
piesková

Dostupnosť: Na sklade

Šírka H: Šírka obuvi H - pre silnejšie nohy Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Pánska ortopedická šľapka 3004 piesková  – vlastnosti

Pánske ortopedické šľapky v pieskovej farbe pre mužov, ktorí potrebujú pohodlnú obuv na každodenné nosenie. Vrchný materiál je textil. Zapínanie je na dva suché zipsy, ktoré umožňujú prispôsobenie šírky obuvi podľa potreby. Anatomicky tvarovaná stielka je potiahnutá kožou, zabezpečuje pohodlie a komfort pri nosení. V prednej časti je podpora pre prirodzené odvaľovanie prstov pri chôdzi. Čierna podrážka je protišmyková, jednozložková z PU materiálu, priamo vstrekovaná. Je to ekologický materiál, veľmi ľahký, pevný, zabezpečuje dobrú stabilitu a dlhú životnosť.

 

Pre koho je vhodná pánska ortopedická šľapka?

Táto šľapka je určená pre mužov na bežné domáce nosenie, na záhradu ale aj na dlhšie letné prechádzky. Vynikajú dobrou ergonómiou, ľahkosťou a pohodlným nosením. 

 

Kto vyrába pánske šľapky?

Slovenská spoločnosť Mjartan s. r. o. začala výrobu v roku 1997. Ponúka širokú škálu papúč a ortopedicko-rehabilitačných topánok značky Ortomed.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Farba obuvi piesková

Šírka obuvi H

Veľkosť obuvi 41 - 46

Typ ortopedická obuv

Výrobca Mjartan


Loading