+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Impregnácia Sigal Aquastop 300 ml5.29 € s DPH

Dostupnosť: Na sklade

Neviditeľná ochrana proti vode, olejom a nečistotám pre všetky farby a materiály.

Ošetrujúca a ochranná zmes na báze FC-chemikálií vytvára po nástreku tenký film, ktorý minimalizuje kontakt vody s materiálom a udržuje vodné kvapky na povrchu. 

Zároveň neznižuje priepustnosť pre vodné pary a tak je Sigal AQUASTOP vhodný aj pre membránové materiály typu Gore-Tex, Sympatex a pod.

 

Výrobok je vhodný na ošetrenie koženej (hladké i vlasové), syntetickej a textilnej obuvi, textilného oblečenia, vysokohorského vybavenia, stanov, dáždnikov, koženej galantérie. Pre zvýšenie hydrofóbneho efektu aplikujte viackrát po sebe. 

Film zároveň bráni preniknutiu prachu do štruktúry materiálu a jeho zašpineniu, preto odporúčame týmto prostriedkom ošetriť každú novú obuv ešte pred prvým použitím.

 

Použitie:

- textil

- hladká koža, brúsená koža (velúr - nubuk)

- eko koža ( syntetika, koženka)

- farba: neutrál

 

Nepriaznivé účinky na ľudské zdravie: dráždi pokožku a spôsobuje vážne podráždenie očí. 

Fyzikálno-chemické účinky: extrémne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom. 

 

Česká spoločnosť Siga bola založená v roku 1991 a zaoberá sa okrem iného výrobou ošetrujúcich prostriedkov na obuv. Začiatkom roku 2004 spoločnosť rozširuje kolekciu ošetrujúcich prostriedkov na obuv s novými obchodnými názvami Sigala pre hladké a vlasové materiály a Active outdoor pre šport a turistiku.

Typ Impregnácia - ošetrujúca a ochranná zmes

Výrobca Siga


Loading