+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Diabetická obuv Varomed Brüssel106.50 € s DPH

Veľkosť:
42
43
44
45
46
47
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Pánska diabetická obuv Varomed Brüssel – vlastnosti

Pánska diabetická obuv v šírke L. Táto šírka zabezpečuje dostatok priestoru pre objemnejšie chodidlá. Obuv je vyrobená z pravej kože, ktorá dobre odoláva opotrebeniu a je priedušná. Široké otváranie na jeden suchý zips umožňuje ľahké nazutie a vyzutie obuvi a zároveň umožňuje prispôsobiť šírku obuvi počas dňa, kedy noha opúcha. Obuv má anribakteriálnu podšívku Dialino, ktorá je veľmi jemná a príjemná pre pokožku a zároveň dobre absorbuje vlhkosť, rýchlo schne a je priedušná. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nôh. Obuv nemá žiadne vnútorné švy, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým k poškodeniu kože. Topánka má mäkkú penovú anatomickú stielku potiahnutú Dialinom, korá sa dá v prípade potreby vymeniť za individuálnu vložku. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná.

 

Prednosti:

- obuv je mäkko vybandážovaná

- šitá bezšvovou technológiou

- dostatok priestoru pre objemné diabetické vložky

- možnosť širokého otvorenia, pre pohodlné nazutie

- zatváranie na suchý zips

Indikácie:

- na syndrom diabetickej nohy

- špatné prekrvenie nohy

- vredy predkolenia

- pri polyneuropatii

- bandáže a obväzy

- pri krvavých ranách

- citlivé nohy

  

Pre koho je vhodná pánska zdravotná obuv Varomed Brüssel?

Táto kvalitná obuv je určená hlavne pre mužov, pacientov s cukrovkou, ale aj pre zdravých mužov, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka použitým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre mužov a starších pánov so syndrómom tzv. diabetickej nohy, s reumatizmom, s citlivými nohami, s poruchami krvného obehu, s opuchmi chodidieľ a pod. Obuv znižuje preťaženie nôh, kolien a chrbta.

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Materiál prírodná koža Napa

Farba obuvi čierna

Šírka obuvi L

Veľkosť obuvi 40 - 47

Typ diabetická obuv

Výrobca Florett


Loading