+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Diabetická obuv Rudo welcro s perforáciou55.99 € s DPH

Veľkosť:
48
Farba:
hnedá

Dostupnosť: Na sklade

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. DIATEX: podšívka Diatex – vytvára vhodnú mikroklímu pre nohu diabetika. Šírka I: Šírka obuvi I - pre širšie nohy Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Pánska diabetická obuv Rudo welcro s perforáciou – vlastnosti

Pánska diabetická obuv Rudo welcro s perforáciou je kvalitná letná topánka pre mužov, ktorí potrebujú pohodlnú obuv pre každodenné nosenie. Obuv má dostatočnú priestrannú špičku pre chodidlá s kladivkovými prstami. Topánka je vyrobená z prírodných usňových (kožených) materiálov, ktoré odolávajú opotrebeniu a zároveň sú priedušné. Zvršok je s perforáciou na odvetrávanie. Tieto topánky sa ľahko a pohodlne nazúvajú a vyzúvajú vďaka suchému zipsu. Suchú nohu diabetika zabezpečuje podšívka Diatex, ktorá vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Topánka má minimum švov, je bez nerovností, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým k poškodeniu kože.

Obuv má patentovaný sendvičový systém podošvy. Hmotnosť celého teľa sa rozloží cez samo vytvarovateľnú a pružnú vrstvu na oveľa väčšiu plochu než pri klasickej obuvi, čím sa zníži zaťaženie chodidla. Obuv je stabilná s ekologickou PU podrážkou. Tento model sa dá objednať v čiernej alebo v hnedej farbe. Obuv je klinicky testovaná.

 

Pre koho je vhodná pánska diabetická obuv Rudo welcro s perforáciou?

Táto kvalitná topánka je určená hlavne pre mužov, pacientov s cukrovkou, ale aj pre zdravých mužov, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka použitým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre mužov a starších mužov so syndrómom tzv. diabetickej nohy, s reumatizmom, s citlivými nohami, s poruchami krvného obehu, s kladivkovými prstami atď. Obuv znižuje preťaženie nôh, kolien a chrbta.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri tzv. diabetickej nohe
  • pri deformáciách, zápaloch a pľuzgieroch
  • pri poškodenej nohe s kladivkovými prstami
  • opuchom po operácii nôh
  • pri širokých a atypických nohách
  • pri citlivých chodidlách
  • prevencia pre zdravých ľudí

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Epur?

Epur s. r. o. je výrobca špeciálnej patentovanej obuvi pre diabetikov na Slovensku. Firma spolu s diabetológmi a ortopédmi vyvinula diabetickú obuv s patentovanou podošvou sendvičovej štruktúry. Vďaka použitým materiálom a spracovaním dlhodobo pomáha diabetikom s ich závažným ochorením.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o diabetickej obuvi

Tabuľka veľkostí:

Materiál prírodná useň (koža)

Farba obuvi hnedá

Šírka obuvi I

Veľkosť obuvi 39 - 48

Typ pánska diabetická obuv

Výrobca Epur


Loading